Hegel Super - dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hegel
  • Dostępność: Jest, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin dostawy mailowo lub telefonicznie.
  • szt.
  • 1 299,00 zł 650,00 zł

Przetwornik USB ze wzmacniaczem słuchawkowym Hegel Super

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie wzmacniacza w komplecie z słuchawkami - szczegóły (42) 213 01 66

Przetwornik USB ze wzmacniaczem słuchawkowym Hegel Super

Hegel prezentuje nowy wzmacniacz słuchawkowy SUPER. Wyfrezowany z jednego bloku aluminium wygląda świetnie i tak też brzmi. Wystarczy podłączyć wzmacniacz do komputera, słuchawki zaś do wzmacniacza.
Dźwięk - jak mówi producent - będzie bogatszy, bas zejdzie głębiej i będzie lepszy, poprawi się także wzmocnienie sygnału.
Komputery są opracowywane dla wydajności i uniwersalności i generują szum. Może nie słychać go tak bardzo, ale jest go wystarczająco dużo, żeby przykryć drobne detale muzyczne, przez co dźwięk staje płaski. Hegel SUPER korzysta z własnych opracowań, pozwalających na drastycznie zredukowanie poziomu szumów.
Różne słuchawki dostępne na rynku mają najróżniejsze impedancje, co powoduje, że sprawiają wzmacniaczom kłopoty. W efekcie wzmacniacz zaczyna działać jak korektor barwy i grać różnie w zależności od tego, jakie słuchawki do niego podepniemy. Technika referencyjnych wzmacniaczy Hegla pozwala wzmacniaczowi Hegel SUPER na granie w dokładnie taki sam sposób ze wszystkimi rodzajami słuchawek. Bez jakiejkolwiek własnej sygnatury brzmieniowej.

Dane techniczne:
- Wejście cyfrowe: USB micro
- Wyjścia: mini-jack (analogowe) + optyczne mini-jack (cyfrowe)
- Interfejs USB: do 24 bit / 96 kHz, plug & play
- Poziom szumów: -140dB
- Impedancja wyjściowa: poniżej 1 oma
- Wymiary: 1,6 cm x 4,1cm x 8,2cm (WxSxG)

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Hegel objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.