Zappiti 4K Duo - kredyt 10x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Zappiti
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 539,00 zł
Odtwarzacz multimedialny Zappiti 4K Duo

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.
Odtwarzacz multimedialny Zappiti 4K Duo

Odtwarzacz 4K HD 3D wyposażony w podwójną kieszeń na dyski twarde 3.5" o całkowitej pojemność do 16TB , komplet złącz USB, czytnik kart pamięci i wbudowaną kartę sieci LAN i WiFi oraz dodatkowe wejście HDMI. Zbudowany w oparciu o najnowszy procesor Realtek zapewniający sprzętowe dekodowanie formatu HVEC (h265) stosowanego materiałach wideo 4K oraz skalowanie obrazu SD i HD do rozdzielczości UHD i 4K. Urządzenie odtwarza wszystkie najważniejsze formaty wideo HD i SD w 2D i 3D. Obsługuje popularne, oraz audiofilskie bezstratne formaty audio w rozdzielczości do 192kHz/24bit i wielokanałowe formaty dźwięku AudioHD. Sprawnie pracuje w sieci LAN (100/1000Mbit), zapewnia dostęp do internetowych zasobów audio i wideo. Dedykowane oprogramowanie Zappiti Media Center oraz Zappiti Explorer odpowiadają za wygodne katalogowanie filmów i muzyki, uzupełnianie opisów i pobieranie okładek z internetu. Dzięki dostępowi do marketu Google Play i opcji instalowania aplikacji dla systemu Android funkcjonalność urządzenia może być rozszerzana niemal bez ograniczeń.

Warunki gwarancji:
Urządzenia marki Zappiti objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.