Adam Vox Arad / HE-W-ET - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Adam Vox
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 9 495,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Adam Vox Arad / HE-W-ET
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa Adam Vox Arad / HE-W-ET

Arad to dwudrożny, podstawkowy system głośników bass-reflex o pojemności 12 litrów. Obudowy wykonano z połączenia naturalnego drewna i płyty MDF. Przednia ściana wykonana jest z naturalnego drewna o grubości minimum 35 mm i maksymalnie 60 mm. Pozostałe ściany wykonane są z płyty MDF pokrytej fornirem z naturalnego drewna. Wszystkie krawędzie przedniej ściany są gładko zaokrąglone. Wnętrze obudowy składa się z pięciu komór. Ściany komór wykonane są z płyty MDF o różnych rozmiarach i grubości 25 mm. Odsłonięte części przegrody są wzmocnione grubymi płytkami bitumicznymi o grubości trzech milimetrów, w połączeniu z tkaniną. Ta konstrukcja skutecznie tłumi stacjonarny ruch fal i zapobiega przenoszeniu wibracji na obudowę. W środku komory dźwiękowej zastosowano nowy materiał tłumiący, Twaron - Angel Hair. Do podłączenia do wzmacniacza służą złote zaciski bi-wire, alternatywnie połączenie bi-amping.

Część filtracyjna zawiera wysokiej klasy elementy pasywne z firmy Mundorf lub różnych producentów (w zależności od wymagań klienta). Projekt zwrotnicy, jej produkcja i pomiar (mikrofon pomiarowy MIC1 firmy Holm Acoustic) został wykonany przez Adama Voxa (oprogramowanie LspCAD 6 Pro -Ingemar Johansson, IJData, Szwecja).

Głównym materiałem użytym do wykończenia obudowy jest dąb, buk, orzech i naturalna okleina w zależności od rodzaju drewna użytego na przedniej ściance. Wybór materiału do obróbki powierzchni jest również możliwy zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta.

Specyfikacja techniczna:
- Moc 150 W
- Nominalna impedancja 8Ω (min. 7,2Ω / 180Hz – 200Hz – 6,8 Ω / 6kHz – 8kHz)
- Czułość 87dB - 1 W / 1m
- Zakres częstotliwości 50 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
- Przetworniki
  Głośnik wysokotonowy: 1,1" Morel ET 448 – 1 szt.
  Middbass: 6" Morel EW 638 - 1 szt.
- Zalecana moc wzmacniacza 50 W - 200 W
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 230 x 370 x 375mm
- Waga 17kg / szt.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Adam Vox objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.