Adam Vox Eilat / HE-W-UWET - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Adam Vox
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 19 995,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Adam Vox Eilat / He-W-Uwet
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Adam Vox Eilat / He-W-Uwet

Eilat to trójdrożny, podłogowy system głośników bass-reflex o pojemności 60 litrów. Obudowy wykonano z połączenia naturalnego drewna i płyty MDF. Przednia ściana wykonana jest z naturalnego drewna o grubości minimum 65 mm i maksymalnie 110 mm. Pozostałe ściany wykonane są z płyty MDF pokrytej fornirem z naturalnego drewna. Wszystkie krawędzie przedniej ściany są gładko zaokrąglone. Wnętrze obudowy składa się z czterech oddzielnych komór. Ściany komór wykonane są z płyty MDF o różnych rozmiarach i grubości 25 mm. Odsłonięte części przegrody są wzmocnione grubymi płytkami bitumicznymi o grubości trzech milimetrów, w połączeniu z tkaniną. Ta konstrukcja skutecznie tłumi stacjonarny ruch fal i zapobiega przenoszeniu wibracji na obudowę. W środku komory dźwiękowej zastosowano nowy materiał tłumiący, Twaron - Angel Hair. Do podłączenia do wzmacniacza służą złote zaciski bi-wire, alternatywnie połączenie bi-amping.

Część filtracyjna zawiera wysokiej klasy elementy pasywne z firmy Mundorf lub różnych producentów (w zależności od wymagań klienta). Projekt zwrotnicy, jej produkcja i pomiar (mikrofon pomiarowy MIC1 firmy Holm Acoustic) został wykonany przez Adama Voxa (oprogramowanie LspCAD 6 Pro -Ingemar Johansson, IJData, Szwecja).

Głównym materiałem użytym do wykończenia obudowy jest dąb, buk, orzech i naturalna okleina w zależności od rodzaju drewna użytego na przedniej ściance. Wybór materiału do obróbki powierzchni jest również możliwy zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta.

Specyfikacja techniczna:
- Moc 300 W
- Nominalna impedancja 4Ω (min. 3,1 Ω / 85Hz - 100Hz)
- Czułość 87dB - 1 W / 1m
- Zakres częstotliwości 30 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
- Przetworniki
  Głośnik wysokotonowy: 1,1 "Morel ET 338-104 - 1 szt
  Middbass: 6 "Morel ECW 638 - 1 sztuka
  Bas: 9 "Morel UW 958 - 2 sztuki
- Zalecana moc wzmacniacza 100 W - 500 W
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 1100 x 300 x 550 mm
- Waga 86kg (189lb) / szt

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Adam Vox objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.