Adam Vox Set / HFF-W-CA - kredyt 10% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Adam Vox
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 7 745,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Adam Vox Set / HFF-W-CA

Cena dotyczy 1 szt. kolumn.
Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Kolumna podłogowa Adam Vox Set / HFF-W-CA

Set to dwudrożny, podłogowy system głośników bass-reflex o pojemności 25 litrów. Obudowy wykonano z połączenia naturalnego drewna i płyty MDF. Przednia ściana wykonana jest z naturalnego drewna o grubości minimum 60 mm. Pozostałe ściany wykonane są z płyty MDF pokrytej fornirem z naturalnego drewna. Wszystkie krawędzie przedniej ściany są gładko zaokrąglone. Wnętrze obudowy składa się z dwóch komór. Ściany komór wykonane są z płyty MDF o różnych rozmiarach i grubości 25 mm. Odsłonięte części przegrody są wzmocnione grubymi płytkami bitumicznymi o grubości trzech milimetrów, w połączeniu z tkaniną. Ta konstrukcja skutecznie tłumi stacjonarny ruch fal i zapobiega przenoszeniu wibracji na obudowę. Do podłączenia do wzmacniacza służą złote zaciski bi-wire, alternatywnie połączenie bi-amping.

Część filtracyjna zawiera wysokiej klasy elementy pasywne z firmy Mundorf lub różnych producentów (w zależności od wymagań klienta). Projekt zwrotnicy, jej produkcja i pomiar (mikrofon pomiarowy MIC1 firmy Holm Acoustic) został wykonany przez Adama Voxa (oprogramowanie LspCAD 6 Pro -Ingemar Johansson, IJData, Szwecja).

Głównym materiałem użytym do wykończenia obudowy jest dąb, buk, orzech i naturalna okleina w zależności od rodzaju drewna użytego na przedniej ściance. Wybór materiału do obróbki powierzchni jest również możliwy zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta.

Link do recenzji: http://audiomuzofans.pl/adam-vox-set-test/

Specyfikacja techniczna:
- Moc 150 W
- Nominalna impedancja 8Ω (min. 6,4Ω / 210Hz – 250Hz – 6,3 Ω / 5,5kHz – 7,3kHz)
- Czułość 86dB - 1 W / 1m
- Zakres częstotliwości 50 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
- Przetworniki
  Głośnik wysokotonowy: 1,1" Morel CAT 328-104 – 1 szt.
  Middbass: 5" Morel CAW 638 - 1 szt.
- Zalecana moc wzmacniacza 50 W - 200 W
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 890 x 230 x 460mm
- Waga 43kg / szt.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Adam Vox objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.