Adam Vox Zefat - OUTLET - Raty 10x0%! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Adam Vox
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 8 995,00 zł 4 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Adam Vox Zefat
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Oferta OUTLET. Kolumny poekspozycyjne, cały fabryczny komplet, pełna gwarancja, stan idealny!

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Kolumna podłogowa Adam Vox Zefat

Zefat to dwudrożny, podłogowy system głośników bass-reflex o pojemności 31 litrów. Obudowy wykonano z połączenia naturalnego drewna i płyty MDF. Przednia ściana wykonana jest z naturalnego drewna o grubości minimum 60 mm. Pozostałe ściany wykonane są z płyty MDF pokrytej fornirem z naturalnego drewna. Wszystkie krawędzie przedniej ściany są gładko zaokrąglone. Wnętrze obudowy składa się z trzynastu komór. Ściany komór wykonane są z płyty MDF o różnych rozmiarach i grubości 25 mm. Odsłonięte części przegrody są wzmocnione grubymi płytkami bitumicznymi o grubości trzech milimetrów, w połączeniu z tkaniną. Ta konstrukcja skutecznie tłumi stacjonarny ruch fal i zapobiega przenoszeniu wibracji na obudowę. Do podłączenia do wzmacniacza służą złote zaciski bi-wire, alternatywnie połączenie bi-amping.

Część filtracyjna zawiera wysokiej klasy elementy pasywne z firmy Mundorf lub różnych producentów (w zależności od wymagań klienta). Projekt zwrotnicy, jej produkcja i pomiar (mikrofon pomiarowy MIC1 firmy Holm Acoustic) został wykonany przez Adama Voxa (oprogramowanie LspCAD 6 Pro -Ingemar Johansson, IJData, Szwecja).

Głównym materiałem użytym do wykończenia obudowy jest dąb, buk, orzech i naturalna okleina w zależności od rodzaju drewna użytego na przedniej ściance. Wybór materiału do obróbki powierzchni jest również możliwy zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta.

Link do recenzji kolumn w magazynie HiFiChoice: link

Specyfikacja techniczna:
- Moc 150 W
- Nominalna impedancja 4Ω (min. 3,5Ω / 145Hz – 180Hz)
- Czułość 88dB - 1 W / 1m
- Zakres częstotliwości 40 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
- Przetworniki
  Głośnik wysokotonowy: 1,1" Morel CAT 328-104 – 1 szt.
  Middbass: 6"6" Morel TiW 638Nd - 2 sztuki
- Zalecana moc wzmacniacza 50 W - 200 W
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 910 x 230 x 380mm
- Waga 33kg / szt.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Adam Vox objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.