Advance Acoustic Air 25 - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Advance Acoustic
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 890,00 zł 499,00 zł

Głośnik Bluetooth Advance Acoustic Air 25

Głośnik Bluetooth Advance Acoustic Air 25

Konstruktorzy Advance Acoustic idąc za potrzebami rynku proponują AIR 25 - małe rozwiązanie w którym postawili przede wszystkim na jakość dźwięku i dopracowanie szczegółów technicznych.

W niewielkiej, nieco ponad 20-centymetrowej obudowie umieszczono dwa głośniki o średnicy 58mm i mocy 12,5W. Przetworniki współpracują z dwoma dużymi, pasywnymi radiatorami które w istotny zwiększają możliwości „basowe” głośnika.
Na górze AIR25 umieszczono panel sterowania z sensorami – 8 dotykowych przycisków umożliwia pełną obsługę urządzenia. Dyskretne LED-owe podświetlenie pozwala na sterowanie głośnika również przy braku oświetlenia.

Oprócz bardzo dobrego dżwięku głośnik bezprzewodowy Advance Acoustic oferuje także ponadprzeciętną funkcjonalność - AIR25 umożliwia podłączenie mediów bezprzewodowo poprzez Bluetooth 4.0, NFC z funkcją „Siri” lub przewodowo przez analogowe gniazdo AUX.

Głośnik błyskawicznie paruje się z telefonem, tabletem, czy innym urządzeniem wyposażonym w nadajnik Bluetooth i pozwala na przesyłanie muzyki z odległości do 10 metrów.

Dużym atutem jest wydajna bateria litowo-jonowa, która przy wykorzystaniu 50% głośności pozwala na 12 godzin nieprzerwanej pracy. Dodatkowo dzięki standardowemu gniazdki USB głośnik można wykorzystać jako powerbank do naładowania telefonu.

Advance Acoustic AIR25 może być także zestawem głośnomówiącym - wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio przez głośnik.
Do AIR25 można także podłączyć dowolne źródło kablem, przez gniazdko AUX. Priorytetem jest połączenie bluetooth także podczas przychodzącej rozmowy głośnik przełączy się w tryb bluetoth a po zakończeniu rozmowy automatyczne powróci do odtwarzania przez gniazdo AUX.

Specyfikacja techniczna:
- Akumulator litowo-jonowy
- Pojemność: 6600 mAh
- Napięcie akumulatora: 11,1 V
- Napięcie ładowania: 15 V
- Maksymalny czas pracy bez ładowania: 12 godzin(przy głośności 50%)
- Konstrukcja: obudowa zamknięta
- 2 głośniki o średnicy 58 mm
- 2 pasywne radiatory
- Moc głośników: 2 x 12.5 W
- Pasmo przenoszenia: 50Hz-18kHz
- Zniekształcenia THD: <0.5%
- Sygnał/szum: >90dB
- Wymiary: 218 x 74 x 88 mm
- Waga: 1.160 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.