Advance Acoustic WTX-1000 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Advance Acoustic
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 850,00 zł / szt.

Bezprzewodowy moduł Bluetooth Advance Acoustic WTX-1000

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Bezprzewodowy moduł Bluetooth Advance Acoustic WTX-1000

Na fali popularności WTX-500, Advance Acoustic wprowadza udoskonaloną i poszerzoną wersję odbiornika Bluetooth – WTX 1000.
WTX-1000 oprócz wyjścia analogowego, został wyposażony również w wyjścia cyfrowe optyczne i koncentryczne, dzięki czemu można podłączyć go np. do przetwornika DAC.
WTX-1000 obsługuje między innymi formaty Apt-X, FLAC oraz ALAC, co pozwala na prawie bezstratny przekaz plików muzycznych. Samo urządzenie jest kompatybilne z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami typu iPhone, iPad, iPod, Smartphone, telefonami czy komputerami posługującymi się transmisją A2DP Bluetooth. Pliki MP3 czy AAC (o gęstości mniejszej niż 350Kbit/sec) transmitowane są bez dekodowania, a co za tym idzie bez degradacji. Jeżeli dodamy do tego dynamikę na poziomie 92dB, 16 bitową rozdzielczość i zakres częstotliwości od 10 do 22000 Hz, możemy zrozumieć, że zastosowana w tym innowacyjnym odbiorniku najnowsza technologia Bluetooth pozwala cieszyć się naturalnym, detalicznym i dynamicznym przekazem muzycznym.
Dodatkowym atutem WTX-1000 jest klasyczny wygląd – styliści Advance Acoustic zrezygnowali z rozwiązania zastosowanego przy WTX 500 i zaprojektowali eleganckie niewielkie „pudełko” (13cm szerokości) z czarnego metalu, front wykończyli błyszczącą płytką sprawiającą wrażenie grubego szkła.
Bezprzewodowa strumieniowa transmisja dźwięku w jakości CD? Teraz jest to możliwe dzięki odbiornikowi Advance Acoustic WTX-1000!
Technologia aptX pozwala na przesyłanie dźwięku stereo o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącza Blutooth. aptX szybko staje się znaczącą technologią w high-endowych urządzeniach audio z zainstalowaną uprzednio funkcją Bluetooth Stereo. Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX można słuchać muzyki o jakości CD z przenośnych urządzeń typu smartfony, iPod, iPad, tablety, PC, MAC, itd,
Odbiornik cechuje prosta instalacja i łatwa obsługa. Wystarczy podłączyć go do zestawu stereo za pomocą gniazd RCA, a następnie połączyć się z telefonem czy PC.
Nowy odbiornik WTX-1000 jest idealnym rozwiązaniem dla bezprzewodowej transmisji audio. Łatwy w użyciu, 100% Plug & Play, nie wymaga skomplikowanych ustawień sieciowych.

Cechy:
- Znakomita jakość dźwięku stereo Bluetooth
- odtwarzanie w jakości CD
- Liniowa charakteryka przenoszenia - wierne odtwarzanie w całym zakresie pasma
- Kodowanie audio o małym opóźnieniu. Minimalizuje Latency i problemy z Lip-Sync
- nieniszczące transkodowanie, brak efektów kolidujących z innymi algorytmami
- Wykorzystanie ADPCM zamiast psycho-akustycznego maskowania (Adaptive Differential Pulse Code Modulation - adaptacyjna różnicowa modulacja kodowo-impulsowa. Jest to metoda kompresji cyfrowego zapisu dźwięku oraz technika kodowania analogowego sygnału mowy na postać cyfrową PCM w celu zmniejszenia ilości danych i transmisji przez kanał o przepływności od 16 do 32 kb/s)
- Obsługa między innymi formatów Aptx, FLAC, ALAC
- Wyjścia cyfrowe, optyczne, koaksjalne - możliwość podłączenia na wiele sposobów i uzyskanie najlepszego przekazu
- Dzięki zastosowaniu kilku rodzajów wyjść można WTX-1000 podłączyć do zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego, dzięki temu uzyskamy jeszcze lepszy dżwięk
- Intuicyjna obsługa
- Klasyczny, elegancki design

Specyfikacja techniczna:
- Poziom wyjścia (analog): 600 mV RMS
- Impedancja wyjściowa (analog): 10 k
- Zniekształcenia (analog):0,09%
- Zniekształecenia (cyfrowy): 0,08%
- Format: Audio 16-bit, 44.1 kHz (Jakość CD)
- Transmisja danych: 352kbps
- Pasmo przenoszenia: 10Hz do 22kHz
- Zakres dynamiki: 16-bit:> 92dB

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.