Advance Acoustic WTX-StreamPro - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 1 500,00 zł / szt.

Odtwarzacz sieciowy Wi-Fi Advance Acoustic WTX-StreamPro

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz sieciowy Wi-Fi Advance Acoustic WTX-StreamPro

Najnowszy streamer Advance Paris WTX-StreamPro to hybryda znanych już dobrze WTX-Microstream i WTX-1000 – podobnie jak pierwszy, pozwala na odtwarzanie strumieniowe własnych bibliotek z PC/MAC/NAS, korzystanie z radia internetowego, funkcji AirPlay i serwisów takich jak Spotify, Tidal, Qobuz, itp..., ale też tak jak drugi można go podłączyć do dowolnego wzmacniacza, amplitunera nie tylko po RCA ale również za pomocą wyjścia cyfrowego lub optycznego.

Wymiary urządzenia to zaledwie 131 x 113 x 42 milimetry. Obsługa jest prosta i intuicyjna, można także użyć dołączonego pilota na podczerwień. Muzyka jest przesyłana strumieniowo przez UPnP a sygnał jest dostarczany przez WiFi lub połączenie kablem sieciowym (Ethernet). Urządzenie można także skonfigurować przez WPS, w przypadku gdy router posiada taką funkcjonalność.

Konwersja sygnału cyfrowego na analogowy dokonywana jest poprzez układ Wolfsona typu WM8740. Advance Paris WTX-StreamPro może przetwarzać sygnał do 24 bitów / 192 kHz. W przypadku użycia zewnętrznego konwertera DAC, można skorzystać z wyjścia optycznego lub cyfrowego. Opcjonalnie można podłączyć jedno urządzenie analogowe za pomocą wejścia Cinch. StreamPro został także wyposażony w gniazdo słuchawkowe (jack 3,5 mm).
Aby zminimalizować niekorzystne wpływy zasilania na sygnał audio, zasilacz nie jest zintegrowany w urządzeniu.

Aplikacja do obsługi WTX-StreamPro jest dostępna na urządzenia z systemem Android i IOS, można ją pobrać bezpłatnie z odpowiedniego sklepu. Poza sterowaniem pozwala również na stworzenie z kilku urządzeń WTX-StreamPro systemu multiroom obsługującego do 10 stref jednocześnie!

WTX-StreamPro ma otwarty interfejs dzięki czemu możemy go automatycznie uaktualniać do najnowszej wersji w oparciu o bezpłatne aktualizacje Firmware'u od producenta. Opcjonalnie, można do niego podłączyć moduł Bluetooth X-FTB01 pozwalający na przesył sygnału audio z dowolnego urządzenia po Bluetooth.

Specyfikacja techniczna:
- Poziom wyjściowy: Niezbalansowany 1.8V
- Pasmo przenoszenia (+/- 2dB): 20 Hz-45 kHz
- Zniekształcenia: <0,005%
- Impedancja: 10 kΩ
- Separacja kanałów: > 80dB
- Współczynnik S / N: > 98 dB
- Konwerter: WOLFSON WM8740 / 24-bity / 192 kHz / SNR 117dB
- Cyfrowy nadajnik audio: Asahi Kasei AK4113
- Pasmo przenoszenia Bluetooth ISM 2.402 GHz ~ 2.480GHz. RF TX, Moc wyjściowa 4dBm (klasa II).
- Streaming PC / MAC / NAS: tak
- UPNP streaming smartfon, tablet: tak
- Serwisy streamingowe: tak (Spotify, Tidal, Tune-In, Qobuz, itp...)
- Wejścia RCA: tak x 2
- Wyjście cyfrowe: tak x 1 (opytczne)
- Wyjście RCA x 1
- Obsługiwane formaty audio: APE, FLAC, WAV, APPLE LOSSLESS, ALAC, AAC, AAC-LC, HE-AAC, HE-AACv2, MP3 (CBR / VBR 32 do 320kpps), WMA 48 kHz / 16 bitów lub do 192 kHz / 24 bity
- Radio internetowe
- Ethernet: WIFI 802.11 b / g / n
- Wejście DC: 5V
- Wymiary (Wys. x Dł. x Gł.): 4,2 x 13,1 x 11,3 cm
- Waga: 0,53 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.