Advance Paris MyConnect 50 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Advance Acoustic
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 800,00 zł / szt.

System All-in-one Advance Paris MyConnect 50

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

System All-in-one Advance Paris MyConnect 50

Advance Paris MyConnect 50 to bogato wyposażone urządzenie All-in-One, wymagające jedynie podłączenia kolumn do stworzenia kompletnego systemu Hi-Fi.
Mikrosystem MyConnect 50 pozwala odtwarzać muzykę na 5 różnych sposobów, a także umożliwia podłączenie kilku innych urządzeń, z gramofonem włącznie.

Sekcja wzmacniacza to serce każdego systemu. W dużej mierze to od niej zależy jakie kolumny będzie można podłączyć. Aby zaoferować możliwie najlepszą reprodukcję dźwięków oraz zapewnić optymalne zasilenie wielu różnych zespołów głośnikowych, zdecydowano się nie podążać utartą ścieżką klasy D i system MyConnect 50 wyposażono we wzmacniacz pracujący w klasie AB. Takie rozwiązanie oferuje czysty, neutralny przekaz z dużą liczbą detali.

Advance Paris MyConnect 50 wyposażono w odtwarzacz sieciowy pozwalający na strumieniowanie muzyki zarówno znajdującej się w sieci lokalnej jak i poprzez wykorzystanie internetowych serwisów muzycznych Tidal, Spotify, Deezer, czy Qobuz. Jednostka umożliwia także korzystanie z internetowych stacji radiowych poprzez TuneIn lub iHeart Radio. Z kolei Airplay pozwala na komfortowe przesyłanie muzyki z urządzeń Apple. Do wygodnego zarządzania odtwarzaczem sieciowym stworzono aplikację, która dostępna jest na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Dodatkowo system oferuje możliwośc stworzenia Multiroom, dzięki którym różne jednostki mogą się ze sobą porozumiewać, pozwalając na zarządzanie poprzez dedykowaną aplikację wieloma strefami i odtwarzanie muzyki w różnych pomieszczeniach.

MyConnect 50, poza zintegrowanym odtwarzaczem sieciowym, odtwarzaczem CD, radiem FM, czytnikiem USB oraz modułem Bluetooth umożliwia podłączenie kilku innych źródeł. Urządzenie wyposażono w 3 gniazda liniowe, wśród których jedno oferuje zmienny tryb pracy (liniowy lub phono MM), pozwalając na podłączenie gramofonu. Dwa gniazda optyczne i jedno coaxialne umożliwiają poszerzenie liczby cyfrowych źródeł audio, oraz dedykowane wyjście dla subwoofer’a. Łączność z siecią może się odbywać zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo. Zakręcane terminale głośnikowe są kompatybilne z wtykami bananowymi, a tylny port USB zapewnia możliwość aktualizacji urządzenia w przyszłości.

Głównym celem zastosowanych rozwiązań, zaimplementowanych zarówno w sekcji analogowej jak i cyfrowej jest wierna reprodukcja dźwięków. Ścieżka sygnału została zaprojektowana tak, by maksymalnie zminimalizować wszelkie zniekształcenia. Przetwornik Wolfson WM8740, zapewnia wysokiej klasy obróbkę sygnałów, a solidny zasilacz, wykorzystujący toroidalny transformator, pozwala na komfortową pracę wzmacniacza w klasie AB. Platforma, w oparciu o którą zaprojektowano sekcję cyfrową MyConnect50 zostawia miejsce na rozwój i aktualizacje w przyszłości.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa 4Ω/8Ω: 2 X 48/70 W w klasie AB
- Moc wyjściowa / 4ohm: 2 X 65W
- Pasmo przenoszenia (-3dB): 20Hz-45kHz
- Zniekształcenia: < 0,1%
- Stosunek S/N: > 92 dB
- Separacja kanałów: > 110 dB
- Impedancja: 10 kΩ
- Poziom wyjścia: Niezbalansowany 2V
- Cyfrowy przetwornik audio: Wolfson WM8740
- Napięcie zasilające: 230V
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 13,6 x 26,5 x 38,5 cm
- Waga: netto 5,5 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.