Akg K 545 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Akg
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 849,00 zł 799,00 zł
Słuchawki nauszne Akg K 545

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.
Słuchawki nauszne Akg K 545

Wszystko to, czego można spodziewać się od firmy AKG: dźwięk jakości studyjnej i coś więcej
Słuchawki AKG K545 to nagradzany dźwięk o jakości studyjnej z głębokimi niskim tonami w konstrukcji dostosowanej do współczesnego stylu życia w stałym kontakcie.

Firma AKG przedstawia nową generację nagradzanych słuchawek serii K550, z ulepszeniami i unowocześnieniami przenoszącymi wyróżnione nagrodą Red-Dot wzornictwo na nowy poziom. Słuchawki K545 zapewniają kunsztowne wyważenie między zaletami izolującej hałasy otoczenia konstrukcji zamkniętej a cechami przestrzenności i wielowymiarowości dźwięku z konstrukcji otwartej.

Cechujące się ulepszoną reprodukcją niskich tonów słuchawki K545 to produkt klasy referencyjnej idealny do odsłuchu osobistego, zarówno w domu, jak i w podróży. Stała łączność z wybranym urządzeniem dzięki dwóm odłączanym przewodom będącym na wyposażeniu słuchawek K545. Wbudowany w przewód uniwersalny pilot jednoprzyciskowy z mikrofonem oraz wbudowany w przewód trzyprzyciskowy pilot MFI z mikrofonem pozwalają podłączyć słuchawki K545 do praktycznie każdego źródła dźwięku.

Co więcej, słuchawki K545 pozwolą odczuć wyjątkowy komfort użytkowania, dzięki miękkim poduszkom nausznym ze sztucznej skóry, muszlom nausznym i pałąkowi o zmniejszonych rozmiarach i mechanizmowi składania na płasko, co ułatwia transport i przechowywanie słuchawek. Firma AKG w prosty i precyzyjny sposób połączyła te cechy z zaawansowaną jakością dźwięku, będącą owocem ponad 65-letniego doświadczenia w konstruowaniu najlepszych słuchawek w branży muzycznej. Dostępne w czterech żywych wersjach kolorystycznych, to, co najlepsze oferują wewnątrz – słuchawki K545 wyposażone są w największe przetworniki 50 mm AKG i zaawansowaną technologię łączącą zalety konstrukcji zamkniętej i otwartej.

Odkryj nowy kamień milowy firmy AKG w zakresie funkcjonalności, wzornictwa, łączności, uniwersalności i jakości dźwięku, który jest gotów, aby pójść z Tobą wszędzie.

Specyfikacja techniczna:
- Przetwornik Closed-back headphones
- Dynamiczne pasmo przenoszenia 10 Hz-25 kHz
- Maksymalna moc wejściowa 50 mW
- Impedancja wejścia 32 ohms
- Czułość 97 dB SPL/V
- Driver sensitivity 0 dB/1kHz 1mW
- Masa 282 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Akg objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.