Arcam MusicBoost - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arcam
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 590,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy dla iPhone'a 6 Arcam MusicBoost

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wzmacniacz słuchawkowy dla iPhone'a 6 Arcam MusicBoost

MusicBOOST to połączenie wzmacniacza słuchawkowego, przetwornika DAC oraz dodatkowego wsparcia baterii dla iPhone 6 w stylowej obudowie.
- Całkowicie naładuje baterię iPhone 6 i przedłuży jej żywotność o 120%
- Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) o ogromnej precyzji z dedykowanym wzmacniaczem słuchawkowym zapewnia muzykę najwyższej jakości
- Miękka w dotyku obudowa skutecznie zabezpieczy Twojego iPhone 6

MusicBOOST został starannie zaprojektowany nie tylko w celu przedłużenia żywotności baterii i ochrony Twojego iPhone'a 6 ale także w celu znaczącej poprawy jakości audio.
Przy pomocy najlepszego DAC'a (przetwornika cyfrowo-analogowego) oraz dedykowanego słuchawkowego wzmacniacza ICs od TI/Burr Brown, a także w oparciu o lata doświadczenia w wytwarzaniu światowej klasy urządzeń kina domowego, MusicBOOST firmy Arcam całkowicie zmieni Twoje odczucia podczas słuchania muzyki.
MusicBOOST jest wyposażony w kabel micro USB, pozwalający na naładowanie iPhone 6, jak również na zsynchronizowanie go z komputerem.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Arcam objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.