Atoll IN80 Signature + Kef Q950 - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Atoll
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 10 888,00 zł 8 799,00 zł / szt.

Zestaw stereofoniczny Atoll IN80 Signature + Kef Q950

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny Atoll IN80 Signature + Kef Q950

Wzmacniacz stereofoniczny Atoll IN80 Signature

Nowy IN80 bardzo dobrze współpracuje ze średnio-efektywnymi głośnikami wydobywając dobrej jakości dźwięk, zachowując przy tym naturalność brzmienia. Stylowy, minimalistyczny design, wyrafinowana elektronika oparta na starannie dobranych komponentach. Nowy IN50 signature to wzmacniacz zintegrowany o mocy 2x80W RMS 8Ω. Przedni panel wykonano ze szczotkowanego aluminium 4 mm z wygrawerowanym logo, stalowa rama o grubości 1,5 mm oraz aluminiowa gałka regulacji głośności tworzą solidną podstawę dla ścieżek audio z dyskretnymi komponentami. Kondensatory łączące wykonano w technologii MKP, oraz zainstalowano radiatory o wysokiej wydajności. Ścieżki płytki drukowanej pokryto dwuwarstwowym niklem/złotem.

Specyfikacja techniczna:
- Moc: 80 W /8Ω 120 W /4Ω
- Zasilanie: 340 VA
- Łączna pojemność kondensatorów: 32 914 µF
- Waga: 8 kg

Kolumna podłogowa Kef Q950

Najnowsza seria Q pozwala na przyjemność odtworzenia wybitnych osiągnięć dźwiękowych w domowym zaciszu. Głośniki Kef zapewniają przyjemność z naturalnego i dokładnego odtworzenia dźwięku wysokiej rozdzielczości.
Seria Q została wprowadzona po raz pierwszy w 1991r. Wielokrotnie nagradzana, cieszy się uznaniem wśród miłośników muzyki i audiofilów. Innowacyjne wzornictwo oraz najlepsze technologie sprawiają, że 8 wydanie tych kolumn jest jeszcze lepsze.

Usiądź gdziekolwiek dzięki technologii Uni-Q
Sercem nowo opracowanej serii Q jest zespół głośników Uni-Q. Innowacyjność tej technologii sprawia, że głośnik wysokotonowy znajduje się w centrum akustycznym głośnika nisko-średniotonowego, co sprawia, że zostaje zachowany ideał akustyczny jednego punktu promieniującego. Rezultatem tego zabiegu jest bardziej szczegółowy, punktowy dźwięk. Trójwymiarowy obraz dźwiękowy jest rozprowadzany równomiernie w całym pomieszczeniu, co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych kolumn.

Słowo o perkusji i basie
Seria Q wiernie oddaje subtelności potężnych instrumentów basowych. Przetworniki o niskim natężeniu częstotliwości mają teraz większą obudowę, a także nowe zawieszenie, zapewniające czyste niskie tony przy dużej głośności.
Nowa konstrukcja stożka oraz całkowicie nowe zawieszenie poprawiają kontrolę i imponujące brzmienie basów.

Rapsodia w hebanach i kości słoniowej
Najnowsze wykończenie serii Q uosabia nasze podejście do wyglądu kolumn, odznaczając się widocznymi okuciami i łącznikami. Głośniki serii Q są pokryte delikatnym wykończeniem satynowym w kolorze czarnym lub białym.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Dwa i pół drożna bass reflex
- Przetworniki: 
  200mm (8in.) Aluminium Uni-Q
  38mm (1,5 cala) aluminiowa kopułka wentylowana HF
  200mm (8in.) Aluminium LF
  2x 200mm (8in.) Aluminium ABR
- Pasmo przenoszenia: 44Hz-28kHz (± 3dB)
- Podział zwrotnicy: 2,2kHz
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 113dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 15-200W
- Czułość: 91dB (2,83V / 1m)
- Impedancja nominalna: 8 Ohmów (min.3,2 Ohm)
- Wymiary H x W x D: 1062 x 244 x 328 mm / 1116 x 357 x 328 mm (z cokołem)
- Waga: 20,6kg (45,4 funtów)

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Atoll objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.