Audio Physic Classic 20 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Physic
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 5 249,00 zł

Kolumna podłogowa Audio Physic Classic 20 (New). Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie kolumn wraz z zestawem elektroniki - szczegóły (42) 213 01 66

Kolumna podłogowa Audio Physic Classic 20 (New)

Najnowsza wersja w stosunku do poprzednich Classic 20 ma wprowadzone zmiany:
- Odświeżenie wyglądu przez rezygnację z bocznych maskownic, co powoduje lepsze dopasowanie wizualne do modeli Classic 10 i Classic 30
- Ulepszenie struktury wewnętrznej kolumny obejmujące osadzenie przetwornika niskotonowego wewnątrz obudowy (jak w Classic 30)
- Całkowicie nowa zwrotnica
W efekcie Classic 20 zyskały potężniejszy i bardziej rozdzielczy bas co wpłynęło na ogólną poprawę czytelności reprodukowanego dźwięku.

Linia Classic jest kontynuacją i rozwinięciem serii Yara. Classic 20 to model, który ze względu na podobne rozmiary i układ głośników moźna uznać za następcę Yary II Superior. Kolumna ma konstrukcję trójdrożną, czterogłośnikową — na średnich tonach i basie pracują wyspecjalizowane głośniki, przy czym dla niskich częstotliwości przewidziano dwa przetworniki umieszczone po obu stronach obudowy. Głośnik średniotonowy nie jest obciążony basem i ma za zadanie odtwarzać tylko tony średnie. Głośnik średniotonowy jest taki sam, jak w modelu Classic 10, choć zaaplikowano go inaczej. Jest to zupełnie nowa jednostka, zaprojektowana przez Audio Physic specjalnie dla modeli serii Classic. Gdy się przyjrzeć łatwo można zauważyć, że wygląda ten głośnik bardzo podobnie do głośnika z serii High-End, czyli HHCM. Istotnie, posiada identyczny korektor fazy i taki sam kształt membrany. Konstrukcja kosza ze względu na koszty została jednak dla modeli Classic uproszczona.
Głośnik wysokotonowy to konstrukcja, która swoją technologię czerpie z poprzedniej serii High-End. Ma miękką membranę. W nowej linii Classic został on zaopatrzony z zewnątrz w dodatkowy kołnierz z gąbki, który ma za zadanie eliminować odbicia od zewnętrznej powierzchni kołnierza głośnika, co wpływa pozytywnie na ostrość ogniskowania obrazów stereofonicznych. Pomaga w tym również to, że ścianki przednie kolumn serii Classic są wąskie. W modelu Classic 20 woofery są większe niż w Dziesiątkach i są montowane w układzie push-push, czyli pracują przeciwsobnie, po bokach obudowy, znosząc wzajemnie wytwarzane przez siebie drgania wywołane siłami wstecznymi działającymi w kierunku obudowy.
Jeśli już mowa o obudowie, to tutaj poczyniono najwięcej dla poprawy jakości dźwięku. Po pierwsze zastosowano obudowę warstwową o konstrukcji kanapkowej, gdzie poszczególne warstwy powiązane są ze sobą w elastyczny sposób eliminując w ten sposób drgania. W skład elementów konstrukcyjnych takiej obudowy wchodzą specjalne aluminiowe panele.
Kolumny serii Classic dostępne są w wielu kolorach wykończenia, wśród których znajdują się zarówno okleiny drewniane (cztery rodzaje) jak i lakiery na wysoki połysk, przypominające szkło (dwa rodzaje).

Specyfikacja techniczna:
- Rekomendowana moc wzmacniacza 25-150W
- Impedancja 4 omy
- Pasmo przenoszenia 34Hz-30kHz
- Skuteczność 89dB
- Wysokość 1055mm
- Szerokość 170mm
- Głębokość 290mm
- Waga 18kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Audio Physic objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.