Audio-Technica AT-F2 - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 899,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-F2

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-F2

AT-F2 jest stereofoniczną wkładką gramofonową typu MC, wykorzystującą dwucewkową konstrukcję i eliptyczną igłę. Projektanci wyposażyli AT-F2 w magnes neodymowy i jarzmo wykonane z czystego żelaza, cechującego się doskonałymi właściwościami magnetycznymi, dzięki czemu cała konstrukcja wzmacnia pole magnetyczne koncentrujące się w szczelinie magnetycznej w cewce.

W modelu AT-F2 projektanci zastosowali cewkę z PCOCC, co gwarantuje czystszą transmisję sygnału, ze względu na brak granic ziaren w kierunku transmisji. Ponadto wkładka AT-F2 wykorzystuje układ w kształcie odwróconej litery V, dla lewej i prawej cewki, dzięki czemu możliwe było zredukowania masy drgającej, patrząc od strony czubka igły, a także zminimalizowanie niepotrzebnego ruchu cewek, aby jeszcze bardziej zmniejszyć zniekształcenia. Podstawa wkładki wykonana jest ze stopu aluminiowego, a obudowa z twardej żywicy. Minimalizuje to niepożądany rezonans i poprawia stosunek S/N.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MC
- Pasmo przenoszenia 15 - 30 000 Hz
- Separacja kanałów 25 dB
- Równowaga kanałów 0,5 dB
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Induktancja cewki 25 µH
- Napięcie wyjściowe 0,32 mV
- Kształt igły Eliptyczny

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.