Audio-Technica ATH-AD1000X - Raty 20x0% lub specjalna oferta - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 399,00 zł 2 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-AD1000X

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-AD1000X

ATH-AD1000X to następca najwyższego modelu nausznych słuchawek otwartych ATH-AD1000. Model zaprojektowano z największą starannością i dbałością o szczegóły, z użyciem najwyższej jakości komponentów. Model ATH-AD1000X to przede wszystkim niespotykana jakość dźwięku. Otwarta budowa przetworników sprawia, że odsłuch jest jeszcze bardziej naturalny i swobodny.
Nowy model w porównaniu do poprzednika oferuje jeszcze lepsze komponenty. Wyposażono go w specjalnie zaprojektowane przetworniki, o jeszcze szerszym paśmie przenoszenia, podwojonej mocy wejściowej i poprawionej dynamice. 53mm przetworniki z magnesami neodymowymi, wyposażone w cewki z wysokiej jakości miedzi beztlenowej (OFC-7N), gwarantują  reprodukcję dźwięku najwyższej jakości – od głębokiego dołu po doskonałe projekcje wokalu. Ultralekka budowa aluminiowych kapsuł o strukturze plastra miodu oraz magnezowane elementy nośne konstrukcji zapewniają jak najmniejszy nacisk na głowę i uszy, oferując niewiarygodny komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wygody słuchania ulubionej muzyki dopełniają niezwykle miękkie poduszki nauszników wyścielone delikatnym welurem oraz unikalna samodopasowująca się konstrukcja pałąka w systemie 3D (3D Wing Support Housing) redukująca niepożądane wibracje oraz nacisk na najbardziej czuły środek głowy. W nowym modelu dodatkowo zastosowano nowy przewód klasy premium z wysokiej jakości hybrydy szlachetnej odmiany miedzi PCOCC i stopu tytanowego o konstrukcji 4-żyłowej, niezależnie dla lewego i prawego kanału, z naciskiem na wysoką jakość dźwięku na każdym z kanałów.

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki: dynamiczne, otwarte
- Maksymalna moc wejściowa: 2000 mW
- SPL: 102 dB
- Impedancja: 40 Ohm
- Średnica przetwornika: 53 mm
- Pasmo przenoszenia: 5 - 40 000 Hz
- Waga: 265g bez kabla
- Przewód: 3 m
- Wtyk: Pozłacany jack 3,5 mm stereo + przejściówka jack 6,3 mm stereo

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.