Audio-Technica ATH-ANC700BT - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 999,00 zł 629,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Bluetooth Audio-Technica ATH-ANC700BT

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne Bluetooth Audio-Technica ATH-ANC700BT

Nowy model w docenionej przez melomanów serii QuietPoint od uznanego japońskiego producenta. Słuchawki zapewniają wygodę bezprzewodowego audio, intuicyjne sterowanie dotykiem, a także wsparcie odtwarzania dźwięku w wysokiej rozdzielczości po podłączeniu przewodowym. Dodatkowym atutem jest aktywna redukcja hałasu, która pozwoli oderwać się od rzeczywistości i otaczającego nas świata.

Tylko muzyka - bez szumu docierającego z tła
Technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami z wieloma sprzężeniami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Pozwala to użytkownikowi w pełni angażować się w słuchanie muzyki lub skoncentrować się na swojej pracy.

Dźwięk najwyższej jakości
Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Użytkownik może się cieszyć muzyką o jakości CD 48kHz/16-bit za pośrednictwem bezprzewodowego łącza. Przesyłanie danych odbywa się w standardzie Bluetooth za pomocą kodeka Qualcomm aptX HD. Po podłączeniu dołączonego do słuchawek kabla audio do uszu dociera niesamowicie wierna reprodukcja dźwięku w wysokiej rozdzielczości audio.

Komfort użytkowania
Nauszniki wykonane zostały z pianki z pamięcią kształtu (twarda warstwa wewnętrzna, miękka warstwa zewnętrzna) zapewniają doskonałą izolację dźwięku i niesamowity komfort. Słuchawki można złożyć, aby były bardziej kompaktowe i łatwe w transporcie.
Wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy zasila słuchawki, zapewniając użytkownikowi około 25 godzin ciągłego korzystania z funkcji Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu (ANC ) przy pełnym naładowaniu. W pudełku znajduje się również futerał, który uchroni słuchawki przez uszkodzeniem w czasie transportu i USB o długości 30 cm.

Specyfikacja techniczna:
- Typ Nauszne
- Przeznaczenie Uniwersalne
- Impedancja (Ω) 150 z ANC, 35 bez ANC
- Pasmo przenoszenia (Hz) 5 – 40,000 Hz
- Czułość (dB/V) 98 dB/mW z ANC, 95 dB/mW bez ANC
- Długość przewodu (m) 30 cm USB A/Micro USB; 1,2 m 3,5mm/2,5mm
- Konstrukcja Zamknięta
- Złącze 3,5 mm (Mini Jack), USB
- Odłączany przewód 
- Składanie 
- Aktywna redukcja hałasu 
- Sterowanie + mikrofon 
- Futerał 
- Waga kg 0.250

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.