Audio-Technica ATH-M50xBT - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 999,00 zł 799,00 zł / szt.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth Audio-Technica ATH-M50xBT

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth Audio-Technica ATH-M50xBT

ATH-M50xBT wykorzystuje legendarny dźwięk studyjny ATH-M50xBT, zapewniając radosne, bezprzewodowe doznania dźwiękowe, z wyjątkową klarownością i głęboką, precyzyjną reakcją basów.

Porywające bezprzewodowe emocje muzyczne
Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT łączą sygnaturę brzmieniową profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x, cenionych przez wymagających użytkowników, z zaletami bezprzewodowej łączności. Model wyposażony jest w najnowszą technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu z łatwością łączą się z dowolnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Oczekuj więcej od bezprzewodowego dźwięku
ATH-M50xBT wykorzystuje legendarny dźwięk studyjny ATH-M50x, zapewniając emocjonujące, bezprzewodowe wrażenia audio z niesamowitą przejrzystością i głębokim, precyzyjnym basem. Wykorzystując łączność bezprzewodową Bluetooth i 45-milimetrowe przetworniki z magnesami ziem rzadkich oraz cewkami nawiniętymi drutem aluminiowym z płaszczem miedzianym, ATH-M50xBT wprowadzają cenioną sygnaturę dźwiękową M50x do konstrukcji bezprzewodowej.

40 godzin na jednym ładowaniu
Nie musisz rezygnować ze słuchania nagrań i doładowywać słuchawek. ATH-M50xBT mają wystarczającą ilość energii, abyś mógł odkrywać muzykę nawet przez 40 godzin. A jeśli zabraknie energii? Możesz doładować wbudowany akumulator za pomocą kabla USB dostarczanego wraz ze słuchawkami.

Dotknij i uzyskaj pomoc głosową
Po sparowaniu ze smartfonem, naciśnij i przytrzymaj przez dwie sekundy, aby uzyskać szybki dostęp do asystenta głosowego Siri lub Google Assistant.

Życie w ruchu
Zarządzaj głośnością, muzyką i połączeniami będąc w ruchu, dzięki poręcznym przyciskom wbudowanym w słuchawki ATH-M50xBT. Po zakończeniu odsłuchu obracane o 90 stopni muszle i składana konstrukcja ułatwiają spakowanie słuchawek.

Specyfikacja techniczna:
- Typ Nauszne
- Przeznaczenie Uniwersalne
- Impedancja (Ω) 38
- Pasmo przenoszenia (Hz) 15 – 28,000
- Czułość (dB/V) 99 dB
- Długość przewodu (m) 1.2m
- Konstrukcja Zamknięta
- Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
- Odłączany przewód 
- Składanie 
- Sterowanie + mikrofon 
- Futerał 
- Materiał wykończenia Skóra ekologiczna
- Waga kg 0.310

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.