Audiolab M-DAC Mini - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audiolab
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 1 799,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym Audiolab M-DAC Mini

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik cyfrowo/analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym Audiolab M-DAC Mini

Od czasu wprowadzenia na rynek oryginalnego M-DAC w 2011 roku, szereg urządzeń Audiolab zyskał szerokie uznanie i liczne nagrody od renomowanych czasopism audio na całym świecie. Zeszłoroczne pojawienie się M-DAC+ i all-in-one DAC / amp o nazwie M-ONE rozszerzył rodzinę, opierając się na tej samej nagradzanej technologii. Teraz kolejny zawodnik wszedł na ring, czwarty model z gamy M-DAC: M-DAC mini. Jak sama nazwa wskazuje, M-DAC Mini to najmniejszy DAC i wzmacniacz słuchawkowy hi-res z tej serii.

Elastyczny przyjaciel
Konstrukcja M-DAC Mini pokonuje granicę pomiędzy domowymi urządzeniami hi-fi i przenośnymi. Idealnie nadaje się do umieszczenia na biurku lub stole, z łatwo dostępnymi w użyciu przyciskami i tradycyjnym analogowym pokrętłem głośności. Urządzenie zbudowano na dyskretnych obwodach i wysokiej jakości audiofilskich komponentach dzięki czemu jest to bezkompromisowe urządzenie. Jednak jego niewielki rozmiar sprawia, że ​​M-DAC Mini jest łatwy w transporcie i można go zabrać wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do zasilania sieciowego, M-DAC Mini będzie grać dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

Najlepszy układ DAC
Podobnie jak M-DAC +, M-DAC Mini jest przystosowany do przetwarzania danych audio PCM do formatu 32-bit / 384kHz przez USB, zapewniając, że będzie on w pełni wykorzystał dźwięk cyfrowy w wysokiej rozdzielczości zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wejście USB obsługuje także DSD64, DSD128 i DSD256 - ma to olbrzymie znaczenie, ponieważ DSD ma ważną rolę do odegrania w rozwijającej się scenie audio hi-res. Wydajność dźwięku jest najważniejsza w całym projekcie obwodu M-DAC Mini. Na przykład, podczas gdy większość przenośnych przetworników DAC kontroluje głośność w domenie cyfrowej, co skutkuje utratą "bitów", a tym samym obniżeniem jakości sygnału, M-DAC Mini wykorzystuje wysokiej jakości analogowy potencjometr, taki jak spotykany w pełnowymiarowych urządzeniach.

Mały, ale potężny
M-DAC Mini, podobnie jak M-DAC i M-DAC +, łączy w sobie zaawansowaną konwersję cyfrową na analogową z wysokowydajnym stopniem wyjściowym klasy A JFET i dedykowaną sekcją wzmacniacza słuchawkowego, aby zapewnić doskonały dźwięk niezależnie od podłączonego źródła, czy to wzmacniacza czy aktywnych głośników lub słuchawek. Włączenie zasilania bateryjnego skutkuje nie tylko możliwością korzystania z urządzenia jako przenośne. Zyskuje również wydajność, zapewniając czystą i stabilną moc prądu stałego - wolną od zniekształceń wprowadzanych przez zwykłe zasilacze impulsowe, ale bez potrzeby posiadania potężnego, kosztownego zasilacza sieciowego klasy audiofilskiej. W pakiecie znajduje się ładowarka sieciowa. Po podłączeniu do sieci, urządzenia iOS i Android mogą być ładowane bezpośrednio z M-DAC Mini.

Specyfikacja Techniczna:

 • DAC: ESS Sabre32 Reference ES9018K2M
 • Próbkowanie: optyczne, koncentryczne: 192 kHz; USB: 384 kHz, DSD64, DSD128, DSD256
 • Wejście cyfrowe: koncentryczne, optyczne, USB micro-B dla komputerów PC/Android, USB-A dla iOS, Bluetooth
 • Napięcie wyjściowe: 5Vrms ± 0.1
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz (± 0.2dB)
 • Stosunek sygnału do szumu: 115dB (ważony)
 • Bateria: Li-ion Typ DC 3.7V 5000mAh
 • Czas odtwarzania: do 7 godzin
 • Wymiary: 34 x 136 x 178 mm
 • Kolorystyka: Czarny

Recenzja urządzenia w magazynie High Fidelity >>>
Recenzja urządzenia w magazynie Hifi Choice >>>

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audiolab objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.