Audiolab M-One + M-CDT + Kef Q350 - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiolab
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 6 798,00 zł 4 999,00 zł / szt.

Zestaw stereofoniczny Audiolab M-One + M-CDT + Kef Q350

Zestaw stereofoniczny Audiolab M-One + M-CDT + Kef Q350

Wzmacniacz stereofoniczny Audiolab M-One

M-One to pierwsze urządzenie all-in-one tego producenta. Jest to wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem, wzmacniaczem słuchawkowym i łącznością Bluetooth. Urządzenie bazuje na modelu M-DAC+ a podobieństwa konstrukcyjne są spore. Zasadniczo jest to M-Dac, w którego obudowie dodatkowo zainstalowano wzmacniacz i moduł bezprzewodowy. Do dyspozycji są dwa wejścia analogowe, cyfrowe optyczne i koaksjalne, a także USB typu A do podłączenia iPhone'a oraz kolejne USB typu B to przesyłania muzyki z komputera. Urządzenie wspiera gęste pliki, włącznie z DSD256. Sercem przetwornika jest kość ESS9018 K2M. Moc urządzenia to 60W na kanał w klasie AB.

Wzmacniacz dla współczesnych miłośników muzyki
Na zewnątrz M-ONE jest niemal identyczny z M-DAC +, flagowym przetwornikiem DAC firmy Audiolab. Wyposażony jest w ten sam kompaktowy aluminiowy front, na tyle mały, aby dyskretnie stać na biurku, stole lub półce, z tym samym centralnym wyświetlaczem OLED i eleganckim podwójnym sterowaniem obrotowym. Ale podczas gdy niezależne przetworniki cyfrowo-analogowe wymagają osobnego wzmacniacza mocy do napędzania pary głośników, M-ONE zapewnia stereofoniczne wzmocnienie mocy o odpowiednio wysokiej jakości, a także przedwzmacniacz do źródeł analogowych i cyfrowych.

Mam moc
Sekcja przedwzmacniacza łączy minimalistyczny design z komponentami wysokiej jakości, zapewniając krótką, bezpośrednią ścieżkę sygnału, aby zachować czystość dźwięku. Głośność jest sterowana cyfrowo w domenie analogowej, przesyłana bezpośrednio do wzmacniacza mocy klasy AB, który dostarcza moc 40 W na kanał przy 8 omach - mnóstwo mocy, aby wydajne głośniki wypełniły dźwiękiem, średniej wielkości pomieszczenia.

Specyfikacja techniczna:
- Wzmacniacz zintegrowany z Bluetooth
- próbkowania 32 - bit / 192kHz (optyczne, koaksjalne) 32 - bit / 384 kHz (USB) 2.8MHz (DSD64) 5.6MHz (DSD128) 11.2MHz (DSD256)
- Czułość wejściowa 515mV
- Impedancja wejściowa 10K
- Wejścia 1 x USB dla urządzeń Apple, 1 x USB B dla komputera, 1 x COAX, 1 x OPT, 1 x Bluetooth, 2 x RCA, 1 x wyjście słuchawkowe, 12V trigger
- Moc wyjściowa
  (8 Ohm) 2 x 36W
  (4 Ohm) 2 x 60W
- Pasmo przenoszenia (-3dB ) 10-30KHZ
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,01 %
- stosunek sygnału do szumu (S / N), 81 (1W @ 1 kHz)
- Wyjścia Terminal głośnikowy 114mm
- Wysokość (w tym stopy) 295mm szerokość 247mm Głębokość (w tym złącza)
- Waga 5,5 kg

Transport CD Audiolab M-CDT

Specyfikacja techniczna:
- Poziom wyjściowy: 0±0,05 dBFS (@1kHz, 0dB)
- Impedancja wyjściowa: 0,5V p-p / 75Ω
- Pasmo przenoszenia: ± 0,5 dB (20Hz - 20kHz, przy 1kHz)
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) <0,005% (przy 1 kHz)
- Stosunek sygnału do szumu (S/N): 115dB (A-ważone)
- Częstotliwość próbkowania: 44,1 kHz
- Wyjście cyfrowe: 1x wspólosiowe, 1x optyczne
- Aluminiowa obudowa
- Pobór mocy w trybie czuwania <0,5W
- Waga netto: 2.90 kg
- Wymiary produktu: 247 x 60 x 234 mm

Kolumna podstawkowa Kef Q350

Najnowsza seria Q pozwala na przyjemność odtworzenia wybitnych osiągnięć dźwiękowych w domowym zaciszu. Głośniki Kef zapewniają przyjemność z naturalnego i dokładnego odtworzenia dźwięku wysokiej rozdzielczości.
Seria Q została wprowadzona po raz pierwszy w 1991r. Wielokrotnie nagradzana, cieszy się uznaniem wśród miłośników muzyki i audiofilów. Innowacyjne wzornictwo oraz najlepsze technologie sprawiają, że 8 wydanie tych kolumn jest jeszcze lepsze.

Usiądź gdziekolwiek dzięki technologii Uni-Q
Sercem nowo opracowanej serii Q jest zespół głośników Uni-Q. Innowacyjność tej technologii sprawia, że głośnik wysokotonowy znajduje się w centrum akustycznym głośnika nisko-średniotonowego, co sprawia, że zostaje zachowany ideał akustyczny jednego punktu promieniującego. Rezultatem tego zabiegu jest bardziej szczegółowy, punktowy dźwięk. Trójwymiarowy obraz dźwiękowy jest rozprowadzany równomiernie w całym pomieszczeniu, co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych kolumn.

Słowo o perkusji i basie
Seria Q wiernie oddaje subtelności potężnych instrumentów basowych. Przetworniki o niskim natężeniu częstotliwości mają teraz większą obudowę, a także nowe zawieszenie, zapewniające czyste niskie tony przy dużej głośności.
Nowa konstrukcja stożka oraz całkowicie nowe zawieszenie poprawiają kontrolę i imponujące brzmienie basów.

Rapsodia w hebanach i kości słoniowej
Najnowsze wykończenie serii Q uosabia nasze podejście do wyglądu kolumn, odznaczając się widocznymi okuciami i łącznikami. Głośniki serii Q są pokryte delikatnym wykończeniem satynowym w kolorze czarnym lub białym.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Dwu drożna bass reflex
- Przetworniki:
  165mm (6,5in.) Aluminium Uni-Q
  25mm (1in.) Wentylowana kopułka aluminiowa HF
- Pasmo przenoszenia: 63Hz-28kHz (± 3dB)
- Podział zwrotnicy: 2,5kHz
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 110dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 15-120W
- Czułość: 87dB (2,83V / 1m)
- Impedancja nominalna: 8 Ohmów (min.3.7 Ohm)
- Wymiary H x W x D: 358 x 210 x 306 mm
- Waga 7.6kg (16.8lbs)

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audiolab objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.