Audiolab M-One - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiolab
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Audiolab M-One

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Audiolab M-One

M-One to pierwsze urządzenie all-in-one tego producenta. Jest to wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem, wzmacniaczem słuchawkowym i łącznością Bluetooth. Urządzenie bazuje na modelu M-DAC+ a podobieństwa konstrukcyjne są spore. Zasadniczo jest to M-Dac, w którego obudowie dodatkowo zainstalowano wzmacniacz i moduł bezprzewodowy. Do dyspozycji są dwa wejścia analogowe, cyfrowe optyczne i koaksjalne, a także USB typu A do podłączenia iPhone'a oraz kolejne USB typu B to przesyłania muzyki z komputera. Urządzenie wspiera gęste pliki, włącznie z DSD256. Sercem przetwornika jest kość ESS9018 K2M. Moc urządzenia to 60W na kanał w klasie AB.

Wzmacniacz dla współczesnych miłośników muzyki
Na zewnątrz M-ONE jest niemal identyczny z M-DAC +, flagowym przetwornikiem DAC firmy Audiolab. Wyposażony jest w ten sam kompaktowy aluminiowy front, na tyle mały, aby dyskretnie stać na biurku, stole lub półce, z tym samym centralnym wyświetlaczem OLED i eleganckim podwójnym sterowaniem obrotowym. Ale podczas gdy niezależne przetworniki cyfrowo-analogowe wymagają osobnego wzmacniacza mocy do napędzania pary głośników, M-ONE zapewnia stereofoniczne wzmocnienie mocy o odpowiednio wysokiej jakości, a także przedwzmacniacz do źródeł analogowych i cyfrowych.

Mam moc
Sekcja przedwzmacniacza łączy minimalistyczny design z komponentami wysokiej jakości, zapewniając krótką, bezpośrednią ścieżkę sygnału, aby zachować czystość dźwięku. Głośność jest sterowana cyfrowo w domenie analogowej, przesyłana bezpośrednio do wzmacniacza mocy klasy AB, który dostarcza moc 40 W na kanał przy 8 omach - mnóstwo mocy, aby wydajne głośniki wypełniły dźwiękiem, średniej wielkości pomieszczenia.

Specyfikacja techniczna:
- Wzmacniacz zintegrowany z Bluetooth
- próbkowania 32 - bit / 192kHz (optyczne, koaksjalne) 32 - bit / 384 kHz (USB) 2.8MHz (DSD64) 5.6MHz (DSD128) 11.2MHz (DSD256)
- Czułość wejściowa 515mV
- Impedancja wejściowa 10K
- Wejścia 1 x USB dla urządzeń Apple, 1 x USB B dla komputera, 1 x COAX, 1 x OPT, 1 x Bluetooth, 2 x RCA, 1 x wyjście słuchawkowe, 12V trigger
- Moc wyjściowa
  (8 Ohm) 2 x 36W
  (4 Ohm) 2 x 60W
- Pasmo przenoszenia (-3dB ) 10-30KHZ
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,01 %
- stosunek sygnału do szumu (S / N), 81 (1W @ 1 kHz)
- Wyjścia Terminal głośnikowy 114mm
- Wysokość (w tym stopy) 295mm szerokość 247mm Głębokość (w tym złącza)
- Waga 5,5 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audiolab objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.