Audiomica Erys Excellence (XLR) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiomica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • kpl.
  • 2 520,00 zł / kpl.

Kabel audio RCA Audiomica Erys Excellence (XLR)

Możliwość zakupu kabla w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Kabel audio RCA Audiomica Erys Excellence (XLR)

Erys tak jak cała seria Excellence został wykonany z  miedź monokrystalicznej, beztlenowej (Ohno Continous Casting) OCC, N6. Przewodnikiem jest lita miedziana żyła w dielektryku z tworzywa fluoroorganicznego FEP, teflonu. Chcąc maksymalnie odizolować ją od wpływy pola elektromagnetycznego Erys Excellence został wyposażony w pięć ekranów. Dwa  z foli aluminiowej, i trzy z plecionki miedzianej, nałożone przeciwnie skręcanymi plecionkami.
Ze względu na dużą średnicę zewnętrzną nie udało się zaadoptować wtyków z serii Ultra Reference. Nowe wtyki zostały posrebrzone w identycznym dwuetapowym procesie galwanizacji. Ze względu na swoje walory konstrukcyjne ( 5 Ekranów) proponujemy ten przewód do systemów audio gdzie wpływ pola elektromagnetycznego może powodować zniekształcenia soniczne przez stosowanie słabo ekranowanych przewodników.
Cała seria Excellence została zaprojektowana dla najbardziej wymagających i zaawansowanych systemów audio. Każdy przewód miał kilka prototypów testowanych w laboratorium pod kontem poprawności elektrycznej i studio odsłuchowym pod kontem walorów sonicznych. Podczas naszych piątkowych otwartych odsłuchów, wyłoniliśmy siódmą finalna wersję Erys Excellence.
Erys Excellence to doskonała reprodukcja wokali, bez wyostrzeń, podbarwień i zniekształceń sonicznych. Namacalna scena muzyczna. Bas chirurgicznie trafia w punk, jest dokładny i jednocześnie ciepły. Przewód nie drażni nachalnym charakterem przez co doskonale nadaje się do wielogodzinnych odsłuchów.

Specyfikacja techniczna:
- Przewodnik: Żyła gorąca OCC, N6 Solid-core
- Ekranowanie 1: Folia aluminiowa
- Ekranowanie 2: Ekran 95% pokrycia, Cu
- Ekranowanie 3: Folia aluminiowa
- Ekranowanie 4: Ekran 90% pokrycia, Cu
- Ekranowanie 5: Ekran 70% pokrycia, Cu
- Średnica przewodników: Średnica żyły: 1x17 AWG
- Średnica kabla: Średnica zewnętrzna: 10 AWG
- Wtyki: RCA posrebrzane
- Kolor: Czerwony
- Seria: Excellence

Cała konstrukcja jest składana ręcznie z dbałością o wszystkie szczegóły.