Audiomica Onyx Gold HDMI - kredyt 10x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiomica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 840,00 zł
Przewód HDMI Audiomica Onyx Gold HDMI

Możliwość zakupu kabla w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.
Przewód HDMI Audiomica Onyx Gold HDMI

Onyx Gold od początku był projektowany do zadań specjalnych. Do połączeń PC-TV, PC-Projektor, PC-Amp. Nie wyklucza to stosowania go do innych połączeń HDMI jak choćby TV-Blu-ray. Zastosowany przewodnik i ekranowanie doskonale sprawdza sie przy dużych odległościach. W testach, najdłuższy dostępny odcinek (15 metrów) nie wykazuje najmniejszych strat sygnału. Jako przewodnik Użyliśmy miedź długo-krystaliczną (LGC). Poniższy przekrój Onyx Gold przedstawia jego unikalną budowę i zastosowane materiały przewodzące i separujące.
Przewody przeszły gruntowne testy w naszym laboratorium. Ciekawą forma testów było rozesłanie ich do prywatnych użytkowników, według "listy testujących" dostępnej na Audioshow 2011. Opinie zebrane w ten sposób pozwalają nam twierdzić, że udostępniamy naszym klientom najlepszy przewód HDMI w tej cenie na rynku.
Kable HDMI Audiomica Laboratory są lutowane, zagniatane i zalewane substancja separująca, dopiero na końcu skręcane w aluminiowa obudowę wtyku. Pozwoliło nam to stworzyć przewód odporny na upadki, wstrząsy i różnego rodzaju drobne uszkodzenia mechaniczne.
Onyx Gold przewód HDMI który doskonale sprawdza sie w instalacjach audio-wizualnych. Dostępna jest wersja bez zewnętrznego oplotu do podtynkowych instalacji kina domowego.

Specyfikacja techniczna:
- Przewodnik: Miedź LGC
- Standard: Zgodny ze standardem 1.4a
- Rozdzielczość: Obsługa rozdzielczości: do 4096x2160
- Obsługa formatów: 3D i kanału Ethernet HEC
- Obsługa formatów audio: Dolby, Master Audio, TrueHD, DTS-HD
- Piny: Pozłacane 24 karatowym złotem
- Wtyki: Z frezowanego aluminium
- Kolor: Czarny

Cała konstrukcja jest składana ręcznie z dbałością o wszystkie szczegóły.