Audiovector Inwall Active Discreet Signature - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiovector
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 7 495,00 zł / szt.

Aktywna kolumna montażowa Audiovector Inwall Active Discreet Signature

Cena dotyczy 1 szt. kolumn.
Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Aktywna kolumna montażowa Audiovector Inwall Active Discreet Signature

W kolumnach Discreet górną część pasma obsługuje nieco lepszy niż w wersji podstawowej tweeter: jest nim przetwornik Evotech Gen3. To najszybszy i najbardziej precyzyjny głośnik wykorzystujący jedwabną kopułkę. Każdy głośnik zasilany jest własnym, pracującym w klasie D wzmacniaczem o mocy 70W. Do dyspozycji mamy wejścia analogowe, cyfrowe i pracujące w standardzie aptX Bluetooth.

Onwall. Nieprawdopodobna kontrola
Nasze podejście do tworzenia głośników IN WALL oraz ON WALL jest dokładnie takie samo, jak w naszych topowych zestawach wolnostojących. Staramy się stworzyć możliwie najlepszy dźwięk w ramach parametrów fizycznych i nie uznajemy kompromisów jeżeli chodzi o dobór materiałów.

Solidna jakość wykonania
Modele Onwall / Inwall Avantgarde Signature są solidnie zbudowane, z zastosowaną stałą przegrodą z aluminium dla kontroli wibracji. Aby te głośniki były wydajne, tak jak głośniki wolnostojące, wynaleźliśmy system DCS, który usuwa niepożądane odbicie od ścian i dyfrakcję.

Mocny bas
Bas w tych niewielkich głośnikach jest bardzo imponujący, nawet w porównaniu z większymi głośnikami.Kompaktowy system bass reflex przy użyciu technologii i Port Ukazuje długi rzut kierowca 5 "bas z bardzo niskimi zniekształceniami, obiecuje wysoką jakość.

Szczegółowy i dynamiczny
Zastosowanie Audiovector Signature tweeter zapewnia bardzo szczegółową i ciepłą reprodukcję wybrzmień i muzycznych szczegółów.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia (- 6dB): 54Hz - 26kHz
- Czułość (8 Ohm): 88 dB
- Częstotliwości podziału zwrotnicy: 800/3000
- Wytrzymałość mocowa: 150W
- Wymiary (HxWxD): 43 x 23 x 8,9 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Audiovector objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.