Audiovector SR SUB Avantgarde Arrete - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiovector
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 13 390,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Audiovector SR SUB Avantgarde Arrete

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Audiovector SR SUB Avantgarde Arrete

Najlepszy subwoofer od audiovector
Audiovector SR-Sub Avantgarde Arrête używa Superstand'u dla optymalnej interakcji pomiędzy głośnikiem i podłogą, posiada pasywny głośnik skierowany do dołu dla uzyskania najgłębszych basów, zastosowane opatentowane technologie oraz amortyzacja subwoofera Audiovector dla optymalnego tłumienia obudowy i wiele innych "tajnych" specjalności, w tym także dodatkowo w tym modelu wymieniony wzmacniacz.

Niezwykle precyzyjny
Arreté Sub jest przeznaczony do pracy w połączeniu z innymi modelami Arreté. Na przykład z SR 1 Avantgarde Arreté w ustawieniu stereo lub z pełnowartościowym systemem dźwiękuprzestrzennego wraz z SR 3 lub SR 6, gdzie będzie mógł ujawnić wszystkie szczegóły materiału źródłowego w naprawdę dynamiczny sposób.

Unikatowe materiały wykończeniowe i kolory
Nasi projektancji i styliści wybrali unikatowe kolory i materiały na potrzeby tej serii kolumn. Nacisk został położony na kombinację dwóch priorytetów: najwyższej jakości oraz trwałości.

Hand made in denmark
Audiovector naszpikowany jest nowinkami technicznymi, takimi jak cewki z tytanu, podwójne membrany z włókna węglowego, czy potężne podwójne magnesy w układzie przetworników.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia (- 6dB): 17Hz - 200Hz
- Regulowana częstotliwości odcięcia
- Moc wzmacniacza: 400W
- Wymiary (HxWxD): 39 x 37 x 35 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Audiovector objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.