Beyerdynamic Blue Byrd - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beyerdynamic
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 499,00 zł / szt.

Słuchawki dokanałowe Beyerdynamic Blue Byrd

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki dokanałowe Beyerdynamic Blue Byrd

Nowy model w ofercie niemieckiego producenta. Wysokiej jakości słuchawki dokanałowe z modułem Bluetooth® o zrównoważonym brzmieniu. Uniwersalny charakter sprawia, że można słuchać na nich każdy rodzaj muzyki. Od klasycznej, rockowe, jazzowej po soul i hip hop. Idealnie współpracują ze wszelkimi urządzeniami przenośnymi

Dbałość o szczegóły
Nasz zmysł słuchu jest wyjątkowy i zmienia się w trakcie naszego życia. Podobnie jak mozaika, niektóre fragmenty obrazu dźwiękowego giną lub znikają. Unikalna
personalizacja dźwięku MOSAYC przez Mimi Defined ™ kompensuje dokładnie to zjawisko i dostosowuje się dokładnie do Twojej zdolności słyszenia. Dzięki indywidualnej personalizacji dźwięku, brakujące płytki mozaiki są przywracane. Możesz cieszyć się pełnym dźwiękowym obrazem w całej jego barwnej wspaniałości.

W samym sercu aplikacji MIY znajduje się personalizacja dźwięku MOSAYC autorstwa Mimi Defined ™. Mimi Hearing Technologies to wiodąca na świecie firma zajmująca się personalizacją dźwięku i zapewniająca optymalne wrażenia słuchowe i muzyczne.

To naprawdę proste: pobierz aplikację MIY na system Android lub iOS, zastosuj profil dźwiękowy Mimi Defined ™ i doświadcz wspaniałego obrazu dźwiękowego - we wszystkich jego wspaniałych szczegółach.

Bez przewodu
Podobnie jak smartfony, tablety czy komputery słuchawki obsługują technologię Bluetooth®. Dzięki technologii bezprzewodowej Blue Byrd pozwala na swobodę poruszania się ze słuchawkami na odległość do 10 metrów od źródła dźwięku.

Dopasowanie
Zamknięta konstrukcja zapobiega przedostawaniu się niechcianych odgłosów z zewnątrz. Świetne dopasowanie i najwyższy komfort użytkowania zapewnią dołączone w pięciu rozmiarach silikonowe wkładki douszne oraz ergonomiczny kształt słuchawek.

Sterowanie
3-przyciskowe sterowanie na przewodzie służy do kontrolowania głośności i sterowania odtwarzaniem multimediami. Umieszczony na sterowaniu mikrofon umożliwia swobodne prowadzenie rozmów rozmów telefonicznych.

Kiedy słuchawki nie są używane można przechowywać w wysokiej jakości twardym futerale.

Specyfikacja techniczna:
- Typ przetwornika dynamiczny
- Konstrukcja zamknięta
- Rodzaj słuchawek dokanałowe
- Pasmo przenoszenia 10 – 25,000 Hz
- Zakres częstotliwości 2.402 – 2.480 GHz
- Klasa mocy 2.0
- Obsługiwane profile HSP, HFP, A2DP, AVRCP, SPP, GAP, SDP
- Waga 6 g
- Akcesoria 5 par silikonowych wkładek, kabel USB-A na USB-C (dł. 60 cm. do ładowania), sztywne etui transportowe
- Wersja bluetooth 4.2
- Rodzaj zasilania Micro USB
- Czas pracy na akumulatorze do 6 godzin
- Zasięg działania [m] do 10
- Rozmowy telefoniczne
- Kodek AAC
- Kodek aptX
- Kodeki A2DP aptX LL™, SBC, mSBC

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Beyerdynamic objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.