Nowe amplitunery slim od Marantz NR1510 i NR1710

 

Marantz wprowadził na rynek dwa nowe amplitunery wielokanałowe w obudowie slim NR1510 i NR1710.

To bardzo elastyczne rozwiązanie. Amplitunery w niskiej obudowie nie zajmują tak dużo miejsca jak ich mocniejszy bracia, a mimo to oferują praktycznie pełne wyposażenie oraz wysoką jakość dźwięku. Nowe modele Marantz zastępują obecne NR1509 i NR1609. Jest to także okazja do atrakcyjnego zakupu modeli zeszłorocznych.

NR1710 może poszczycić się bogatszym wyposażeniem - 7.2-kanałowy wzmacniacz oferuje 50W na kanał i aż osiem złącz HDMI (w tym jedno na panelu przednim). Jest także kompatybilny z eARC, czyli daje możliwość przesłanie w kanale zwrotnym z telewizora dźwięku w najnowszych bezstratnych formatach Dolby Atmos, DTS:X, DTS-HD MA i Dolby TrueHD. Za pomocą wbudowanej platformy Heos oba amplitunery współpracują również z Amazon Alexa, Google Asistant oraz Siri.

Model NR1510 to 5-kanałowy amplituner, zmniejszono także liczbę dostępnych złącz HDMI do sześciu, obydwa urządzenia natomiast obsługują materiał 4K, HDR i mogą dekodować ścieżki dźwiękowe Dolby Atmos, Dolby TruHD, DTS:X i DTS-HD Master Audio. Obydwa mają podwójne wyjścia na subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay i Spotify Connect.

Linki do produktów:
- Marantz NR1510 (czarny)
- Marantz NR1510 (srebrny)
- Marantz NR1710 (czarny)
- Marantz NR1710 (srebrny)