Focal Chora rozbudowywana o nowe modele kolumn!

 

Wprowadzona pod koniec ubiegłego roku najnowsza linia głośników Focal Chora w najbliższych dniach zostanie uzupełniona o trzy nowe modele kolumn oraz dedykowany subwoofer.

Największy model Chora 826 dostępny będzie teraz także w wersji 826-D, wyposażony w technologię Dolby Atmos z zainstalowanym przetwornikiem emitującym dźwięk w kierunku sufitu. Uzupełnieniem systemu kina domowego będzie głośnik centralny Chora Center oraz głośniki efektowe Chora Surround. Dodatkową moc i bas doda do systemu potężny subwoofer SUB 600P.

Wszystkie głośniki Focal Chora wyposażone są w membranę Slatfiber. Ten kompozytowy materiał łączy w sobie termoplastyczny polimer z włókniną węglową, czego rezultatem jest optymalna równowaga pomiędzy tłumieniem, sztywnością i lekkością. Kolumny Focal Chora oferują bogate, pełne i dynamiczne brzmienie. Z kolein subwoofer SUB 600P wyposażony jest w membranę Polyflex, która jest cięższa i sztywniejsza, zapewniając mocniejszy i szybszy bas.

Nowoczesny kształt i wykończenie w trzech opcjach (Black, Light Walnut, Dark Walnut) gwarantują idealną harmonią z współczesnymi wnętrzami.

Zapraszamy serdecznie do salonu Q21 na odsłuchy, prezentacje pełnej gamy kolumn Focal Chora.

Link do kolumn Focal Chora w sklepie Q21.pl >>>