Burson Audio Conductor V2 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Burson Audio
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 5 100,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC Burson Audio Conductor V2

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC Burson Audio Conductor V2

Burson Conductor Virtuoso V2 to Preamp, wzmacniacz słuchawkowy w klasie A o ogromnej mocy 8000mW na kanał, czyil 2x tyle co poprednia wersja. Następca utytułowanego Burson Conductor. Regulacja sekcji PRE na drabince rezystorowej sterowanej cyfrowo o 100 krokach regulacji! PILOT w zestawie. W pełni symetryczny tor analogowy zbudowany na tranzystorach FET w klasie A, bazujący na najnowszych układach Burson v6 SS. Wejścia i wyjścia analogowe RCA w tym stałe i regulowane dla preampa. Do tego przepiękny wygląd.

Znakiem rozpoznawczym Burson Audio jest przepiękny wygląd. Grube płyty szczotkowanego aluminium, idealnie wyfrezowane ranty. Całość cieszy oko i ucho. Jedną ze stylistycznych nowości jest unikatowy wyświetlacz, który w całości wtapia się w obudowę i pozostaje jednolitą bryłą aluminium póki nie włączymy urządzenia. Po włączeniu Conductora Virtuoso nagle na aluminiowym froncie pojawiają się delikatnie tlące się cyfry wyświetlacza. Tak jakby był to jakiś hologram! Robi to ogromne wrażenie.

Wnętrze kryje równie wyszukaną solidność. Ekranowane transformatory o mocy 70W, osobne dla sekcji cyfrowej i analogowej. Kondensatory, oporniki, układy cyfrowe, wszystko z najwyższej półki - Elna Silmic, Wima, DALE. Wszystkie wejścia są izolowane przekaźnikami, więc mimo poteżnej mocy wszystkie słuchawki i kolumny są bezpieczne i wolne od stuków w trakcie podłączania.

Specyfikacja techniczna:
- Wysokiej klasy DAC, referencyjny wzmacniacz słuchawkowy i referencyjny preamp
- 8 W na kanał w czystej klasie A
- Osobna sekcja Preampa w klasie A
- 100-krokowa regulacja głośności (120dB dynamiki)
- PRE na drabince rezystorowej
- "holograficzny" wyświetlacz
- Sterowanie z pilota
- Wyłącznie tranzystorowa konstrukcja
- Wymiary: 265 x 255 x 80 mm
- Waga: 6 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Burson Audio objęty jest 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.