Cambridge Audio Bluetone 100 - Raty 20x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 290,00 zł / szt.

Głośnik bluetooth Cambridge Audio Bluetone 100

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Głośnik bluetooth Cambridge Audio Bluetone 100

Opatentowane przetworniki głośnikowe BMR (Balanced Mode Radiator), zapewniają szeroki, lepiej wypełniający pomieszczenie dźwięk, niż podobnej wielkości tradycyjne głośniki. Podczas gdy standardowe głośniki generują dźwięk za pomocą ruchu tłokowego ( w przód i w tył), nasze unikalne głośniki BMR wykonują ruchy zarówno poziome, jak i pionowe, aby dyspersja dźwięku była szersza.

Bardzo wydajny wzmacniacz klasy D i dwa duże, 4-calowe przetworniki BMR generują ogromny dźwięk, gdy odtwarzasz eksplodujące mocą utwory. Ale nasz filozofia „Najpierw dźwięk” gwarantuje, że to wzmocnienie nigdy nie będzie osiągane kosztem jakości dźwięku – zawsze będziesz w stanie usłyszeć całą dramaturgię i wszystkie szczegóły, nadające muzyce tak emocjonalną siłę.

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki 2 x 100mm (4 cala) BMR
- Wyjściowa moc wzmacniacza 100 W
- Wejściowe napięcie zasilania: 100 – 240 V (50/60 Hz)
- Pobór mocy w trybie czuwania < 0,5 W
- Wymiary (wys. x szer. x gł.) 354 x 182 x 118 mm
- Waga 4,1 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.