Cambridge Audio CXA61 + System Audio Saxo 60 - Raty 30x0% - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • zest.
  • 10 288,00 zł 8 599,00 zł / zest.

Zestaw stereofoniczny: Cambridge Audio CXA61 + System Audio Saxo 60

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy.

Zestaw stereofonicznyCambridge Audio CXA61 + System Audio Saxo 60

 

Wzmacniacz stereofoniczny Cambridge Audio CXA61

Już od pięciu lat seria dwóch wzmacniaczy zintegrowanych, odtwarzacza plików audio i transportu płyt CD Cambridge Audio CX cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Pięć lat to dość długo, a technologia zwykle nie stoi w miejscu. Jak wygląda postęp? Jak brzmi?

Model CXA61 zbliży Cię do muzyki, którą kochasz. Znajdziesz się w samym sercu ulubionych utworów, a każdy dźwięk i każda nuta dotrze do Twoich uszu w najbardziej naturalny, płynny i szczegółowy sposób. Niezależnie od tego, czy słuchasz dźwięku w formie analogowej, czy cyfrowej, o niskiej czy wysokiej rozdzielczości, z CXA61 odbędziesz podróż muzyczną, o jakiej marzysz.

Odkąd Cambridge Audio wypuściło drugą generację swojego streamera muzycznego CXN pod koniec 2018 r., spodziewaliśmy się, że reszta wydanej w 2015 r., serii CX pójdzie w jej ślady. I rzeczywiście, teraz prawie rok później, przyszła kolej na wzmacniacze tej serii. Zastąpiono CXA60 (wielokrotnego zdobywcę nagrody What Hi-Fi) odpowiednio trafnie nazwanym CXA61, który wykorzystuje nowe komponenty i nowe funkcje, aby zdetronizować wiodącą w klasie konkurencję.

Na pokładzie znajdziemy nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre SE9010K2M, zasilający dwa wejścia optyczne (24-bit/96 kHz) i wejście koncentryczne (24-bit/192 kHz) - oba występujące już w CXA60. Tym razem jednak jest też wejście USB (32-bit / 384 kHz PCM i DSD256), a także wejścia RS232 i trigger 12V.

Oprócz tego urządzenie wyposażono w Bluetooth aptX HD, umożliwiający bezprzewodową transmisję w wysokiej rozdzielczości (24 bity / 48 kHz), cztery gniazda RCA i pojedyncze gniazdo 3,5 mm zapewniają kompatybilność ze starszymi sprzętami stereo, podczas gdy wyjścia analogowe obejmują przedwzmacniacz RCA, subwoofer i wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Wzmacniacz zapewnia solidne 60W mocy na kanał.


Specyfikacja Techniczna:
- Moc: 60 W RMS przy 8 Ohm, 90 W RMS przy 4 Ohm
- DAC ESS Sabre ES9010K2M
- Pasmo przenoszenia: <5 Hz–60 kHz +/-1 dB
- Wejścia audio: 4 x RCA, wejście MP3 1 x 3,5 mm (przedni panel), 1 x koaksjalne S/PDIF, 2 x optyczne TOSLINK, 1 x USB audio, Bluetooth (zintegrowane)
- Kompatybilność: Optyczne TOSLINK: tylko 16/24 bit 32-96 kHz PCM, koaksjalne S/PDIF: tylko 16/24 bit 32-192 kHz PCM, USB: profil audio 1.0/2.0 (domyślnie 2.0), do 32 bit 384 kHz PCM, do DSD256 lub DoP256, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujący parametry aż do aptX HD (24 bit 48 kHz)
- ROON
- Wyjścia: Głośnikowe A+B, Słuchawkowe 3,5 mm, Wyjście przedwzmacniacza, Wyjście na subwoofer
- Pilot
- Maksymalny pobór mocy 600W
- Tryb czuwania <0,5 W
- Wymiary (SxWxG): 430 x 115 x 341mm
- Waga 8,3 kg 


Para kolumn głośnikowych: System Audio Saxo 60

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 60

Najbardziej urzekającą cechą SA saxo 60 jest precyzyjna i rytmiczna prezentacja muzyki. Głos ma błyszczącą wyrazistość, a instrumentalny detal jest dostarczany z finezją i autentycznością, która zaprasza do studia lub na scenę z muzykami. To głośnik stworzony do rozrywki. Zaprojektowany, by służyć Ci przez wiele lat. Materiały są znakomite i dokładnie przetestowane. Głośnik ma gładkie satynowe wykończenie w kolorze białym lub czarnym, z czarną maskownicą przednią chroniącą głośniki. Osłona głośnika jest również dostępna jako akcesorium w białej tkaninie.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

W przeciwieństwie do innych
SA saxo 60 jest zbudowany zgodnie z zasadą unikalną dla System Audio. W naszych dużych głośnikach nie używamy dużych głośników. Wolimy używać wielu małych.
Robimy to, aby:
- Kontrolować rozproszenie dźwięku. Kontrolowana dyspersja dźwięku zapewnia lepszą jakość dźwięku, niezależnie od wystroju pomieszczenia i jego akustyki
- Zapewnić muzyczne doznania dźwiękowe. Nasze małe głośniki są szybsze i łatwiejsze w napędzeniu. Dzięki temu dźwięk jest bardziej precyzyjny.

Dodatkową zaletą korzystania z 4 głośników niskotonowych w każdej kolumnie jest to, że mogą one grać niesamowicie głośno bez żadnych trudności.
Po prostu połącz SA saxo 60 ze wzmacniaczem dobrej jakości i mocą wyjściową 50 W lub więcej i masz system muzyczny, który zawsze jest gotowy do grania na imprezach, a robi to z przytłaczającą energią muzyczną.

Specyfikacja Techniczna:
- Moc maksymalna: 170W
- Zakres częstotliwości: 40-25.000 Hz (+/- 3 dB)
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Konstrukcja 2,5 drożna bass-reflex
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16.5x96x26

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny głośnikowe (oprócz Subwoofer'ów) marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.