Cambridge Audio Minx G5 - słuchawki Sennheiser gratis + kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 1 290,00 zł
Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx G5

Słuchawki Sennheiser HD201 przy zakupie głośnika gratis.
Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.
Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx G5

G5 to najlepszy, jak do tej pory, bezprzewodowy głośnik Cambridge Audio. Charakteryzuje go wyjątkowy dźwięk, wyższa niż dostępna do tej pory w tej cenie funkcjonalność i fantastyczny design, dzięki któremu głośnik wygląda wyjątkowo w każdej sytuacji.
Jak zapewnia producent, głośnik w nieprawdopodobny sposób odtwarza bas – dzięki wbudowanemu subwooferowi i dwóm przetwornikom pasywnym (technologia zaczerpnięta wprost z high-endowych kolumn Cambridge`a). G5 ma grać w ciepły, gęsty sposób, prezentuje nasycone wokale i krystalicznie czyste wysokie tony. Dzięki zastosowaniu techniki eliminacji echa (CVC) Cambridge Audio G5 może pracować jako źródło dźwięku także w czasie rozmowy telefonicznej. Przy niższych poziomach dźwięku głośnik odtwarza muzykę przez 24 godziny bez przerwy. Specjalny system zapobiega przeładowaniu baterii, a stan ładowania (trwającego 2 godziny) można sprawdzić w dowolnym momencie na wskaźniku LED. Poziom dźwięku w Cambridge Audio G5 automatycznie synchronizuje się z poziomem dźwięku nastawionym w smartfonie, a to oznacza pełną kontrolę nad urządzeniem.

Specyfikacja techniczna:
- Wyjątkowa jakość dźwięku
- 14 godzin grania + wbudowana przenośna ładowarka
- aptX Bluetooth z systemem NFC
- Możliwość odtwarzania dźwięku podczas rozmowy telefonicznej

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.