Cary Audio DMC 600 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cary Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 25 900,00 zł / szt.
Odtwarzacz sieciowy CD z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo/analogowym Cary Audio DMC 600

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Odtwarzacz sieciowy CD z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo/analogowym Cary Audio DMC 600

Digital Music Center DMC-600 tworzy most pomiędzy przeszłością i przyszłością. Został zaprojektowany dla tradycjonalistów jak i postępowych miłośników muzyki. Dzięki niemu można cieszyć się z możliwości odtwarzania dotychczas zgromadzonej kolekcji płyt CD jak również korzystać z opcji streamowania plików o wysokiej rozdzielczości poprzez asynchroniczne wejście USB. DMC-600 przetwarza sygnały PCM o rozdzielczości do 32bit/384 kHz oraz DSD 64, 128 i 256. Dodatkowo DMC-600 wyposażono w wejścia CSR aptX Bluetooth, SPDIF koaksjalny, Toslink oraz AES/EBU. Dostępne są wyjścia RCA i XLR. Aby udoskonalić wrażenia odsłuchowe DMC-600 wyposażono w technologię upsamplowania TruBit oraz lampowe i tranzystorowe sekcje wyjściowe DiO.

Zastosowane rozwiązania

Topologia DAC-ów równoległych
Trzy DAC-i posiadające sześć niezależnych kanałów (3 na kanał stereo) tworzą w pełni zbalansowany układ o wyjątkowej przejrzystości i szczegółowości. DSP, upsampling i taktowanie zegara są obsługiwane przez osobny moduł DSP, co pozwala trzem przetwornikom skupić się na zadaniu konwersji cyfrowo-analogowej.

Bezstratna technologia CSR aptX wykorzystująca transmisję Bluetooth fi
Pełne zintegrowanie technologii Bluetooth z wszystkimi układami cyfrowymi poprzez wykorzystanie rozwiązań as TruBit Upsampling, OSO Reclocking oraz DiO by zapewnić prawdziwą jakość hi-fi.

Upsampling TruBit
Zaawansowany i wydajny procesor DSP wykorzystujący 128 bitowy silnik (niezależny od przetworników DAC) zapewnia wybór siedmiu różnych trybów upsamplingu, pozwalając na uzyskanie sygnału niemal tak precyzyjnego jak natywny, aż do częstotliwości 768kHz.

Reclocking OSO
Podwójny reclocking wszystkich sygnałów cyfrowych, nawet tych pochodzących z wejścia USB XMOS zapewniają redukcję jitteru do znikomego poziomu. W efekcie sygnał jest wolny od artefaktów cyfrowych i wygląda jakby został wygenerowany samodzielnie przez urządzenie.

USB asynchroniczne na procesorze XMOS xCore
Procesor XMOS pozwala na asynchroniczne taktowanie sygnałów pochodzących ze źródła USB. Zapewnia on bezkompromisowy dźwięk w cyfrowym systemie audio.

Sekcja analogowa DiO składa się z dwóch osobnych sekcji wyjściowych, które są całkowicie niezależne. Jedna została zbudowana w oparciu o tranzystory, zaś druga wykorzystuje lampy. Dzięki nim urządzenie można nazwać dwa w jednym. Dwie sekcje pozwolą wydobyć najwięcej z posiadanych nagrań.

Specyfikacja techniczna:
- Waga 16kg
- Częstotliwość próbkowania 44.1kHz do 768kHz
- Wyjścia analogowe RCA, XLR
- Wyjścia cyfrowe koaksjalne, toslink
- Lampy 2x 12AU7

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cary Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.