Chord Mojo + Audio-Technica ATH-AD500X - Kredyt 10x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord Electronics
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 180,00 zł 1 899,00 zł / szt.

Zestaw mobilny Chord Mojo + Audio-Technica ATH-AD500X

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Zestaw mobilny Chord Mojo + Audio-Technica ATH-AD500X

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z DAC Chord Mojo

Chord Electronics przedstawia najnowsze dzieło - Mojo, przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym. Brytyjczycy, twierdzą, że jest on najbardziej zaawansowany i najlepszy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i rozwoju. Urządzenie oparto o unikalny układ Xilinx Artix-7.
Urządzenie dysponuje dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi równocześnie napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4-800 Ω. Mojo potrafi odtworzyć praktycznie wszystkie formaty cyfrowe dostępne na rynku - WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC - o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych - PCM od 44,1 kHz do 768 kHz, a w trybie DoP również DSD64 do DSD256.
Mojo zostało zaprojektowane również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics, pancerną obudowę. Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są obciążone, ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink.
Rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi, a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co ułatwia obsługę w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to ok cztery godziny, podczas których można korzystać z urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia:
  Micro USB
  koaksjalne
  optyczne,
- Moc wyjściowa: 35 mW/600 Ω, 8 Ω 720 mW/8 Ω
- Impedancja wyjściowa: 0,075 Ω
- Dynamika: 125 dB
- THD: 0,00017%
- Wymiary (S x W x G): 2,2/6,0/8,2 cm
- Masa: 180 g

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD500X

Model ATH-AD500X to najnowsze słuchawki odświeżonej serii Air Dynamic. Słuchawki typu pełnego otwartego, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o jak największym komforcie użytkowania i reprodukcji dźwięku najwyższej jakości. Ultralekka budowa aluminiowych kapsuł o strukturze plastra miodu oraz magnezowane elementy nośne konstrukcji zapewniają jak najmniejszy nacisk na głowę i uszy, oferując naturalny odbiór dźwięku. Słuchawki w porównaniu do swojego poprzednika ATH-AD500 zostały uzbrojone w lepszy, wydajniejszy przetwornik, rozszerzający pasmo w zakresie częstotliwości. W nowym modelu przewód zastąpiony został nowym przewodem o konstrukcji 4-żyłowej niezależnie dla lewego i prawego kanału z naciskiem na wysoką jakość dźwięku na każdym z kanałów.
Serce słuchawek to ogromne 53-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, wyposażone w cewki CCAW (Copper-Clad Aluminum Wire), co gwarantuje reprodukcję dźwięku najwyższej jakości – od głębokiego, rezonującego, ciepłego basu po doskonałe projekcje wokalu.
Wygody słuchania ulubionej muzyki dopełniają niezwykle miękkie poduszki nauszników wyścielone delikatnym płótnem oraz specjalna samodopasowująca się konstrukcja pałąka w systemie 3D (3D Wing Support Housing). Dodatkowo słuchawki w stosunku do starego modelu straciły na wadzę, co jest istotne przy wielogodzinnym użytkowaniu.
ATH-AD500X to nowa audiofilska jakość dźwięku w ultrawygodnym, stylowym opakowaniu! Dzięki swojej otwartej budowie użytkownik ma wrażenie, że muzyka rozbrzmiewa w naturalny sposób i go otacza. Słuchawki nie ciążą na głowie i nie wywierają nacisku, dzięki czemu długie sesje z ulubioną muzyką są jeszcze przyjemniejsze!

Dane techniczne:
- Przetworniki: dynamiczne, otwarte
- Średnica przetwornika 53 mm, z magnesami neodymowymi, CCAW
- Pasmo przenoszenia 5 - 25 000 Hz
- Maksymalna moc wejściowa 500 mW
- SPL: 99 dB
- Impedancja 48 Om
- Waga 235 g bez kabla
- Przewód 3 m, wysoce przewodzący przewód Hi-OFC z elastyczną osłoną TPE zapobiegający plątaniu
- Połączenie pozłacany jack 3,5 mm stereo + przejściówka jack 6,3mm stereo

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.