Chord Mojo + Ultrasone Performance 820 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord Electronics
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 2 828,00 zł 2 199,00 zł / szt.

Zestaw słuchawkowy Chord Mojo + Ultrasone Performance 820

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zestaw słuchawkowy Chord Mojo + Ultrasone Performance 820

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z DAC Chord Mojo

Chord Electronics przedstawia najnowsze dzieło - Mojo, przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym. Brytyjczycy, twierdzą, że jest on najbardziej zaawansowany i najlepszy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i rozwoju. Urządzenie oparto o unikalny układ Xilinx Artix-7. 
Urządzenie dysponuje dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi równocześnie napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4-800 Ω. Mojo potrafi odtworzyć praktycznie wszystkie formaty cyfrowe dostępne na rynku - WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC - o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych - PCM od 44,1 kHz do 768 kHz, a w trybie DoP również DSD64 do DSD256.
Mojo zostało zaprojektowane również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics, pancerną obudowę. Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są obciążone, ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink.
Rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi, a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co ułatwia obsługę w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to ok cztery godziny, podczas których można korzystać z urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia: 
  Micro USB
  koaksjalne
  optyczne,
- Moc wyjściowa: 35 mW/600 Ω, 8 Ω 720 mW/8 Ω
- Impedancja wyjściowa: 0,075 Ω
- Dynamika: 125 dB
- THD: 0,00017%
- Wymiary (S x W x G): 2,2/6,0/8,2 cm
- Masa: 180 g

Słuchawki dynamiczne, zamknięte Ultrasone Performance 820

Słuchawki Performance 820 posiadają kabel o długości 1,2 metra. Kabel wyposażony jest w mikrofon, pilot oraz pozłacany wtyk typu mini-jack (3.5mm). Słuchawki z tej serii dostarczane są z odłączanymi kablami, co pozwala szybko i łatwo wymienić kabel na inny. Kolejnym dodatkiem do Twoich słuchawek jest firmowe etui, w którym możesz bezpiecznie przechowywać i przewozić słuchawki.

 „Topowy dźwięk i wygląd” to hasło podkreślające ich przeznaczenie. Słuchawki Performance  są odpowiedzią na potrzeby zarówno doświadczonych entuzjastów hi-fi jak i profesjonalistów, którzy oczekują brzmienia wysokiej klasy w systemach domowych, w studiach, ale także w podróży.

 Najtańszy model w serii imponuje jakością wykonania. Podobnie jak i pozostałe modele wykorzystuje opatentowane rozwiązanie o nazwie S-Logic® Plus. Dzięki przesunięciu przetwornika względem osi muszli słuchawki rozwiązanie to oferuje wyjątkowo przestrzenne, trójwymiarowe brzmienie pozwalające na wielogodzinne odsłuchy czy to dla rozrywki, czy w trakcie pracy bez najmniejszych nawet oznak zmęczenia. Słuchawki Ultrasone są równie wygodne dla użytkowników z małymi, jak i z dużymi uszami. To właśnie komfort użytkownika był naszym priorytetem gdy tworzyliśmy muszle dla serii Performance z dużą ilością miejsca w środku. Komfort użytkowania, możliwość zapomnienia, że w ogóle ma się słuchawki na uszach, jest jednym z podstawowych wymogów zarówno miłośników muzyki, jak i profesjonalistów używających słuchawek w czasie pracy. Projektując pałąk naszych słuchawek również zadbaliśmy by doskonale pasował niezależnie od kształtu głowy użytkownika. Jako dodatkowe akcesoria oferujemy także, zapewniające nadzwyczajny komfort, welurowe pady wypełnione pianką z pamięcią kształtu, które dopasują się idealnie do głowy. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi zarówno komfort noszenia słuchawek jak i najlepszą możliwą izolację od dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: dynamiczna, zamknięta
- Technologia S-Logic® Plus
- Impedancja: 32 Ω
- Przetwornik: dynamiczny z membraną PET, 40mm
- Magnes: NdFeB
- Pasmo przenoszenia: 10 - 22000 Hz
- SPL: 99 dB
- Waga (bez kabla): 244g
- Akcesoria:
  Dwa odłączane kable:
Długość: 1.2 m, z mikrofonem, pilotem i pozłacanym wtykiem 3,5mm
  Dedykowane etui

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Słuchawki marki Ultrasone objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.