Cyrus One HD + Kef Q750 - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 11 199,00 zł 8 999,00 zł / szt.

Zestaw stereofoniczny Cyrus One HD + Kef Q750

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny Cyrus One HD + Kef Q750

Wzmacniacz stereofoniczny Cyrus One HD

ONE HD to nie tylko ewolucja naszego wielokrotnie nagradzanego wzmacniacza, ONE HD to teraz uniwersalny wzmacniacz zintegrowany o wysokiej rozdzielczości, który może łączyć się bezpośrednio z komputerem, telewizorem, konsolą do gier, właściwie z każdym źródłem, z zadziwiającą jakością dźwięku.

Bluetooth z aptX HD
Zgodny z aptX HD Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki w jakości lepszej niż jakość CD z telefonu, tabletu lub komputera za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia, zapewniając maksymalną elastyczność bez potrzeby korzystania z sieci domowej lub skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu każdy w rodzinie może szybko i łatwo cieszyć się muzyką z urządzeń przenośnych.

Wzmacniacz dużej mocy
2 x 100 W daje wiodącą w klasie moc wyjściową, która napędzi większość głośników niezależnie od ich wielkości. Cała ta moc pozwala Cyrusowi ONE HD zaprezentować Twoją muzykę z ogromną dynamiką, dając trójwymiarową przestrzeń oraz dźwięk bogaty w detale bez konieczności kupowania dużych, nieporęcznych, nieefektywnych wzmacniaczy.

MM Phono Stage
Cyrus ONE HD posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładkami MM i nie wymaga żadnej regulacji ani dodatkowego ustawienia, umożliwiając odtwarzanie wszystkich ulubionych winylów z większości gramofonów.

Wejścia cyfrowe i analogowe
Asynchroniczne wejścia USB, optyczne i SPDIF umożliwiają podłączenie komputera, telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza CD, a nawet praktycznie dowolnego źródła bezpośrednio do Cyrus ONE HD. Cztery analogowe wejścia oraz złącza RCA dla gramofonu i wejście AV dają pełną swobodę konfiguracji. Złącze AV można ustawić na stałe wzmocnienie w celu zintegrowania z oddzielnym wzmacniaczem AV.

Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
Gdy podłączymy słuchawki, duży transformator toroidalny jest przełączany na zasilanie tylko w sekcji słuchawkowej. Te ogromne rezerwy mocy powodują, że wzmacniacz słuchawkowy o wysokiej mocy i wysokim napięciu klasy AB będzie z łatwością obsługiwać prawie wszystkie słuchawki. Wynikowy efekt muzyczny jest porównywalny z większością wysokiej jakości niezależnych wzmacniaczy słuchawkowych.

Dowolna Impedancja głośnika
SID – (detekcja impedancji głośnika) automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że Cyrus ONE toleruje wszystkie typy głośników. Budowanie systemów stereo z zastosowaniem wzmacniacza Cyrus ONE stało się łatwiejsze.

Specyfikacja techniczna
- Cyrus 4. generacji Hybrid wzmacniacz klasy D.
- Moc 2 x 100 W (do 6 Ω przy 0,1% THD + N)
- SID - Wykrywanie impedancji głośnika
- Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB o dużej mocy i wysokim napięciu
- Możliwość aktualizacji oprogramowania 
- Aplikacja do sterowania Bluetooth
- Liniowy zasilacz
- Asynchroniczne wejście USB
- Optyczne wejście cyfrowe Toslink
- Współosiowe wejście cyfrowe SPDIF
- Wejście RCA do wbudowanego wzmacniacza gramofonowego MM
- Zgodny z Bluetooth AudioX
- 3 x wejścia liniowe - w tym opcja integracji AV
- Wymiary (H X W X D) - 85 x 220 x 390 mm
- Waga - 5,6 kg

Kolumna podłogowa Kef Q750

Najnowsza seria Q pozwala na przyjemność odtworzenia wybitnych osiągnięć dźwiękowych w domowym zaciszu. Głośniki Kef zapewniają przyjemność z naturalnego i dokładnego odtworzenia dźwięku wysokiej rozdzielczości.
Seria Q została wprowadzona po raz pierwszy w 1991r. Wielokrotnie nagradzana, cieszy się uznaniem wśród miłośników muzyki i audiofilów. Innowacyjne wzornictwo oraz najlepsze technologie sprawiają, że 8 wydanie tych kolumn jest jeszcze lepsze.

Usiądź gdziekolwiek dzięki technologii Uni-Q
Sercem nowo opracowanej serii Q jest zespół głośników Uni-Q. Innowacyjność tej technologii sprawia, że głośnik wysokotonowy znajduje się w centrum akustycznym głośnika nisko-średniotonowego, co sprawia, że zostaje zachowany ideał akustyczny jednego punktu promieniującego. Rezultatem tego zabiegu jest bardziej szczegółowy, punktowy dźwięk. Trójwymiarowy obraz dźwiękowy jest rozprowadzany równomiernie w całym pomieszczeniu, co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych kolumn.

Słowo o perkusji i basie
Seria Q wiernie oddaje subtelności potężnych instrumentów basowych. Przetworniki o niskim natężeniu częstotliwości mają teraz większą obudowę, a także nowe zawieszenie, zapewniające czyste niskie tony przy dużej głośności.
Nowa konstrukcja stożka oraz całkowicie nowe zawieszenie poprawiają kontrolę i imponujące brzmienie basów.

Rapsodia w hebanach i kości słoniowej
Najnowsze wykończenie serii Q uosabia nasze podejście do wyglądu kolumn, odznaczając się widocznymi okuciami i łącznikami. Głośniki serii Q są pokryte delikatnym wykończeniem satynowym w kolorze czarnym lub białym.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Dwu i pół drożna bass reflex
- Przetworniki:
  165mm (6,5in.) Aluminium Uni-Q
  25mm (1in.) Wentylowana kopułka aluminiowa HF
  165mm (6.5in.) Aluminium LF
  2x 165mm (6.5in.) Aluminiowego ABR
- Pasmo przenoszenia: 48Hz-28kHz (± 3dB)
- Podział zwrotnicy: 2,5kHz
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 111dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 15-150W
- Czułość: 88dB
- Impedancja nominalna: 8 Ohmów (min.3,8 Ohm)
- Wymiary H x W x D: 923 x 210 x 306 mm / 977 x 323 x 310 mm (z cokołem)
- Waga 16.5kg (36.4lbs)

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.