Cyrus One HD - kredyt 30x0% + odroczony termin spłaty + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 4 499,00 zł

Wzmacniacz stereofoniczny Cyrus One HD

Możliwość zakupu urządzenia w kredycie 10, 20 lub 30 rat 0% oraz odroczoną spłatą pierwszej raty do września 2018 roku.

Wzmacniacz stereofoniczny Cyrus One HD

ONE HD to nie tylko ewolucja naszego wielokrotnie nagradzanego wzmacniacza, ONE HD to teraz uniwersalny wzmacniacz zintegrowany o wysokiej rozdzielczości, który może łączyć się bezpośrednio z komputerem, telewizorem, konsolą do gier, właściwie z każdym źródłem, z zadziwiającą jakością dźwięku.

Bluetooth z aptX HD
Zgodny z aptX HD Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki w jakości lepszej niż jakość CD z telefonu, tabletu lub komputera za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia, zapewniając maksymalną elastyczność bez potrzeby korzystania z sieci domowej lub skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu każdy w rodzinie może szybko i łatwo cieszyć się muzyką z urządzeń przenośnych.

Wzmacniacz dużej mocy
2 x 100 W daje wiodącą w klasie moc wyjściową, która napędzi większość głośników niezależnie od ich wielkości. Cała ta moc pozwala Cyrusowi ONE HD zaprezentować Twoją muzykę z ogromną dynamiką, dając trójwymiarową przestrzeń oraz dźwięk bogaty w detale bez konieczności kupowania dużych, nieporęcznych, nieefektywnych wzmacniaczy.

MM Phono Stage
Cyrus ONE HD posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładkami MM i nie wymaga żadnej regulacji ani dodatkowego ustawienia, umożliwiając odtwarzanie wszystkich ulubionych winylów z większości gramofonów.

Wejścia cyfrowe i analogowe
Asynchroniczne wejścia USB, optyczne i SPDIF umożliwiają podłączenie komputera, telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza CD, a nawet praktycznie dowolnego źródła bezpośrednio do Cyrus ONE HD. Cztery analogowe wejścia oraz złącza RCA dla gramofonu i wejście AV dają pełną swobodę konfiguracji. Złącze AV można ustawić na stałe wzmocnienie w celu zintegrowania z oddzielnym wzmacniaczem AV.

Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
Gdy podłączymy słuchawki, duży transformator toroidalny jest przełączany na zasilanie tylko w sekcji słuchawkowej. Te ogromne rezerwy mocy powodują, że wzmacniacz słuchawkowy o wysokiej mocy i wysokim napięciu klasy AB będzie z łatwością obsługiwać prawie wszystkie słuchawki. Wynikowy efekt muzyczny jest porównywalny z większością wysokiej jakości niezależnych wzmacniaczy słuchawkowych.

Dowolna Impedancja głośnika
SID – (detekcja impedancji głośnika) automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że Cyrus ONE toleruje wszystkie typy głośników. Budowanie systemów stereo z zastosowaniem wzmacniacza Cyrus ONE stało się łatwiejsze.

Specyfikacja techniczna
- Cyrus 4. generacji Hybrid wzmacniacz klasy D.
- Moc 2 x 100 W (do 6 Ω przy 0,1% THD + N)
- SID - Wykrywanie impedancji głośnika
- Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB o dużej mocy i wysokim napięciu
- Możliwość aktualizacji oprogramowania 
- Aplikacja do sterowania Bluetooth
- Liniowy zasilacz
- Asynchroniczne wejście USB
- Optyczne wejście cyfrowe Toslink
- Współosiowe wejście cyfrowe SPDIF
- Wejście RCA do wbudowanego wzmacniacza gramofonowego MM
- Zgodny z Bluetooth AudioX
- 3 x wejścia liniowe - w tym opcja integracji AV
- Wymiary (H X W X D) - 85 x 220 x 390 mm
- Waga - 5,6 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.