Cyrus One + System Audio Saxo 40 - Raty 30x0% - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • zest.
  • 8 197,00 zł 6 499,00 zł / zest.

Zestaw stereofoniczny: Cyrus One + System Audio Saxo 40

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny: Cyrus One + System Audio Saxo 40

 

Wzmacniacz stereofoniczny Cyrus One

Cyrus One jest to wielofunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R&D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów. Wieloletnie doświadczenie inżynierów Cyrusa gwarantuje najwyższy możliwy poziom jakości odtwarzanej przez Cyrus One muzyki.

Wzmacniacz Wysokiej Mocy
2x100W zapewnia ponadprzeciętną moc w swojej klasie. Cyrus ONE wysteruje i skontroluje dowolny głośnik, niezależnie od jego wielkości. Wszystko, co było możliwe w obwodzie zasilania znalazło w nim zastosowanie. Dzięki temu prezentowana muzyka brzmi z ogromnym zakresem dynamiki i potencjałem energii, uwzględniając jednocześnie szczegółowość godną 3D. Cyrus ONE zwalnia użytkownika z konieczności zakupu dużych, nieefektywnych wzmacniaczy. Bluetooth (aptX) zgodny ze standardem Bluetooth pozwala na przesyłanie sygnału z telefonu lub komputera za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Zapewnia to maksymalną elastyczność bez konieczności korzystania z sieci domowej lub skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą szybko i łatwo korzystać z ich własnych zasobów muzycznych zapisanych na ich urządzeniach przenośnych.

Wejście gramofonowe MM (ruchomy magnes)
Cyrus One jest wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładami MM i nie wymaga dodatkowych regulacji czy konfiguracji. Pozwala to na odtwarzanie ulubionych płyt z większości gramofonów.

Tryb AV Direct
Możliwość uruchomienia Cyrus ONE jako wzmacniacza mocy w trybie bypass AV umożliwia łatwe zintegrowanie go z dowolnym systemem kina domowego, a jednocześnie oferuje znakomitą wydajność muzyczną. Dzięki temu Cyrus ONE pracuje, jak klasyczna stereofoniczna końcówka mocy.

Impedancja głośnika. Regulacja
SID – (detekcja impedancji głośnika) automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że Cyrus ONE toleruje wszystkie typy głośników. Budowanie systemów stereo z zastosowaniem wzmacniacza Cyrus ONE stało się łatwiejsze.

Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB wysteruje prawie wszystkie typy słuchawek. Gniazdo słuchawkowe umieszczone na przedniej płycie ułatwia korzystanie z niego. Cyrus ONE oferuje wysoki poziom wydajności muzycznej dla odsłuchu osobistego połączony z wygodą.

Wyjścia Przedwzmacniacza
Gniazda Pre-Out na panelu tylnym umożliwiają podłączenie dodatkowych wzmacniaczy mocy w celu rozbudowy systemu dla wysterowania bardziej wymagających głośników. Oznacza to, że gabaryty i moc wyjściowa Cyrusa ONE nie ogranicza go w możliwości współpracy z dowolnymi kolumnami głośnikowymi, jakie ma zamiar wybrać użytkownik.

Oszałamiający, Nowoczesny Design
Białe diody LED zaznaczające wybrane wejście oraz poziom głośności odtwarzania. Intensywność diod LED może być regulowana i dostosowana do oświetlenia w lokalnym środowisku. Z teksturą miękkich w dotyku gałek, polerowanej płycie czołowej oraz starannie dobranych lakierach; Cyrus ONE będzie wyglądać oszałamiająco w każdym pomieszczeniu.

Specyfikacja Techniczna:
- Wzmacniacz klasy D trzeciej generacji o mocy 2 x 100W
- SID - Wykrywanie Impedancji głośników
- Duży transformator toroidalny - zasilacz liniowy dla minimalizacji szumów
- Jedenaście oddzielnych obwodów  zasilacza dla maksymalnej separacji poszczególnych obwodów
- Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy (MM Phono)
- AptX zgodny ze standardem Bluetooth
- Wyjście Pre Out
- 4 wejścia liniowe - w tym AV Bypass
- Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
- Terminale głośnikowe umożliwiające Bi-wire
- Pilot
- Możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji przez użytkownika we własnym zakresie
- Wymiary: (W x S x D) - 85 x 220 x 390mm
- Waga - 5,6 kg


Para kolumn głośnikowych: System Audio Saxo 40

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 40

Uwielbiasz świetny dźwięk, ale nie duże głośniki? Dlatego wybierasz SA Saxo 40. Brzmi oszałamiająco i nie zagraca salonu. SA saxo 40 to głośnik w nowym formacie. Jest mniejszy niż zwykły głośnik podłogowy, jednak dźwięk jest zaskakująco duży dzięki zupełnie nowemu rodzajowi głośnika basowego, który nie wymaga dużej obudowy. Innym powodem dużego dźwięku jest opatentowana akustyczna soczewka DXT, który skutecznie wypełnia pomieszczenie dźwiękiem. Użyj SA Saxo 40 w dobrym systemie muzycznym (minimum 30 watów) i uzyskaj niesamowite wrażenia muzyczne ze wszystkich rodzajów muzyki. Nowe głośniki basowe SA saxo 40 zostały opracowane na podstawie doświadczeń, które doprowadziły do ​​powstania rodziny pandionów, powinny spełnić wszelkie oczekiwania. To zaskakujące kolumny, które grają olbrzymim dźwiękiem, zachowując jednocześnie małe wymiary.

Spełnia marzenie o dużym dźwięku
SA saxo 40 to najlepszy kompaktowy głośnik podłogowy, który stworzyliśmy od lat. Spełnia marzenia wielu ludzi o wielkim dźwięku, ale dostarcza więcej. Głośnik wysokotonowy z opatentowaną soczewką DXT zapewnia równomierny dźwięk w salonie, zapewniając niesamowite wrażenia z dowolnego miejsca.
Głośnik wysokotonowy to nowy projekt, który został opracowany w ścisłej współpracy pomiędzy naszymi zespołami nasłuchowymi i inżynierami. Jego sukces polega na tworzeniu jakości dźwięku z wysublimowaną równowagą drobnych szczegółów muzyki. SA saxo 40 to także solidna konstrukcja. 

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja Techniczna:
- Moc maksymalna: 135W
- Zakres częstotliwości +/- 1,5 dB: 40-25.000 Hz
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Czułość (1 W / 1 m): 89 dB
- Konstrukcja 2,5 drożna bass-reflex
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16,5 x 84.5 x 25

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny głośnikowe (oprócz Subwoofer'ów) marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.