Cyrus PSX-R2 - Rabaty do 30%! - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 3 999,00 zł / szt.

Zasilacz zewnętrzny Cyrus PSX-R2

Rabat do 30% na zakup produktu, zapytaj o szczegóły naszych doradców!
Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Zasilacz zewnętrzny Cyrus PSX-R2

Zewnętrzny zasilacz PSX-R2 zapewnia niezwykle płynne i stabilne zasilanie DC, umożliwiając współpracę z każdym przystosowanym do tego urządzeniem w celu osiągnięcia pełnego potencjału. PSX-R2 wyznacza nowy poziom w najdrobniejszych szczegółach i pozwala zrozumieć subtelne niuanse emocjonalne, które wyrażają emocje i pasję wykonawcy.

Klasyczny Re-designing
PSX-R2 opiera się na projekcie, który pozostawał w rodzinie Cyrusa od ponad 30 lat. Najnowsze udoskonalenia wprowadzone w systemie Anniversary zostały przeniesione do nowej edycji v2.

Możliwość szybkiej rozbudowy
PSX-R2 zapewnia natychmiastową poprawę brzmienia każdego kompatybilnego produktu. Korzyści z zastosowania zewnętrznego zasilania elektroniki wewnętrzne pozwalają na podnoszenie jakości brzmienia.

Intelligent Connectivity
Wszelkie modyfikacje, jakie są wymagane podczas podłączania PSX-R2 do systemu dzieją się automatycznie. Obie jednostki dopasowują sią dostosowując inteligentnie parametry wyjściowe i wejściowe. Wystarczy wyłączyć obie jednostki, podłączyć i włączyć; Układ wewnętrzny wykrywa połączenie i działa doskonale.

300VA Transformator Toroidalny
Transformator toroidalny 300VA został wybrany pod kątem jego zdolności do dostarczania prądu ogromnej wartości. Szczelinowe kondensatory foliowe o pojemności 30000 mikrofaradów tworzą rezerwuar mocy zasilania zapewniający bardzo niski ESR (Equivalent Series Resistance) i szerokie pasmo. Zewnętrzny zasilacz PSX-R2 jest w stanie dostarczyć ogromne korzyści dla jakości dźwięku systemu hi-fi.

Specyfikacja techniczna:
- ±35.5 VDC dla końcówek mocy stereo i wzmacniaczy zintegrowanych
- ±18-30 VDC dla końcówek mocy mono i innych wzmacniaczy
- ±21 VDC dla innych urządzeń 
- Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm
- Waga: 7 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.