Cyrus X Power - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 5 999,00 zł / szt.

Stereofoniczna końcówka mocy Cyrus X Power

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Stereofoniczna końcówka mocy Cyrus X Power

X Power to wysokiej jakości wzmacniacz mocy, z przełączanym trybem stereo (100 watów na kanał) lub mono (181 watów na kanał), zapewniającym ogromne ilości energii. X Power korzysta z przewymiarowanego zasilacza, który pozwala na niewiarygodną dynamikę i nie obawia się nawet najbardziej wymagających sygnałów muzycznych.

Przełączenie Stereo/Mono
Praca w trybie stereo 100 watów na kanał; jednym ruchem przełącznika przekształca X Power na monofoniczny wzmacniacz o mocy 181 watów. Dzięki temu można go użyć do pracy z bardziej wymagającymi systemami głośnikowymi.

Zmysł muzyczny
X Power wyposażony w tryb zasilania „zmysł muzyczny”. Przy ustawieniu małej mocy w trybie gotowości X Power wykryje sygnał i automatycznie przełączy się bezszelestnie w tryb pracy. Jeśli nie wykrywa sygnału muzycznego przez dłuższy okres czasu powróci do trybu gotowości.

Możliwość upgarde’u
X Power zawiera złącze do połączenia opcjonalnego zasilacza PSX-R2. Dodanie tej wysoce wydajnej jednostki zasilającej równolegle do wbudowanego zasilania nie tylko poprawia jakość dźwięku, ale zwiększa moc wyjściową, zwłaszcza w trybie mono.

Projekt
X Power posiada bardzo rozbudowany i wysoce adaptacyjne zasilacz, który zapewnia znaczną dynamikę przekraczających znamionowy poziom sygnałów RMS, co jest niezbędne do obsługi trudnych obciążeń.

Więcej informacji
X Power może być stosowany w wielu systemach. Najbardziej wskazane byłoby w systemie Preamp/Power z Pre2 DAC lub Strean XP2. Jest także kompatybilny ze zintegrowanymi wzmacniaczami stereo w konfiguracji bi-amp. Ten wysokiej klasy wzmacniacz jest doskonałym przykładem naszej filozofii uaktualniania, zapewniając doskonałe wzmocnienie stereo, jak również możliwości poprawy dźwięku, poprzez dodanie drugiego X Power. X Power korzysta z przewymiarowanego zasilacza, który pozwala na niewiarygodną dynamikę i reaguje na nawet najbardziej wymagające sygnały. Te ogromne rezerwy energetyczne będą przekazywane do Twojej muzyki zarówno w trybie stereo jak i mono. Aby upewnić się, że cała ta moc jest dobrze wykorzystana, każdy pojedynczy element - od odlewu obudowy po filtr zasilania, został wybrany przez staranny proces testowania. Pozwoliło to znaleźć kombinację, która zapewniła najwyższą jakość dźwięku. Opcjonalny zasilacz PSX-R2 podnosi X Power do innego poziomu wzmocnienia mocy. Zasilając stopnie wyjściowe audio przy jednoczesnym oddzieleniu układu kontroli i mocy sygnału audio, PSX-R2 zwiększa finezję X Power, co przekłada się na jeszcze płynniejsze wysokie tony, wydajniejszy środek pasma i szybszy bas. Z PSX-R2, X Power może zapewnić do 120 watów (stereo) lub 240 watów (mono) na kanał (przy 4 omach).

Specyfikacja techniczna:
- Wyjścia: głośnikowe BFA, Chain output do łączenia szeregowego końcówek mocy, złącze PSX-R oraz MC-BUS do komunikacji z pozostałymi komponentami Cyrus
- Wejścia: para analogowych RCA
- Moc wyjściowa: 1 x 181W - tryb mono, 2 x 100W - tryb stereo (6 ohm)
- Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm
- Waga: 8,2 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.