Dali Callisto 6 C - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 7 999,00 zł / szt.

Aktywna kolumna podłogowa Dali Callisto 6 C
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Aktywna kolumna podłogowa Dali Callisto 6 C

Callisto 6 C jest częścią naszego nowego, bezprzewodowego ekosystemu, który zapewnia łatwy dostęp do całej muzyki w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio z urządzenia inteligentnego. Zarówno przez Bluetooth (AAC / AptX HD) jak i opcjonalną aplikację BluOS. Callisto 6 C zapewnia kompletną oraz bardzo szczegółową, trójwymiarową scenę dźwiękową nawet w dużych pomieszczeniach, dodając dodatkową głębię i rozproszenie. Dwa głośniki niskotonowe i duża wewnętrzna obudowa zapewniają naprawdę mocne brzmienie basów oraz poziom ciśnienia akustycznego wypełniający pomieszczenie. Wszystko to bez potrzeby stosowania skomplikowanej elektroniki.

Callisto 6 C reprezentuje zalety tradycyjnego Hi Fi w formie wygodnego, bezprzewodowego rozwiązania audio.
Samodzielnie opracowaliśmy wszystko, od przetworników Callisto 6 C po wzmacniacz, dzięki czemu możemy zoptymalizować wszystkie pojedyncze komponenty, aby idealnie się do siebie dopasowały. Dzięki temu możemy tak zaprojektować głośniki niskotonowe, aby brzmienie było bardziej liniowe, niż byłoby to możliwe w podobnym tradycyjnym, pasywnym systemie głośnikowym.

Wynieśliśmy konstrukcję przetwornika niskotonowego do nowych granic wydajności, co stało się możliwe, ponieważ mamy całkowitą kontrolę nad ścieżką sygnału. Wykorzystując ten potencjał, podnieśliśmy wydajność audio do poziomów przewyższających prawie wszystkie kombinacje głośników aktywnych w tym przedziale cenowym.

Callisto 6 C łączy się bezprzewodowo z DALI Sound Hub poprzez niezwykle stabilne połączenie cyfrowe - pracujące w paśmie 2,4 GHz lub 5,8 GHz w zależności od lokalizacji i jakości połączenia. Przy opóźnieniu poniżej 25 ms synchronizacja wideo i audio ze źródła filmowego lub telewizyjnego utrzymuje się w akceptowalnych granicach.

Technologia SMC
Głośniki Callisto korzystają z opatentowanego Soft Magnetic Compound (SMC) w części biegunowej. Rezultatem jest niezwykle zwinny, dobrze zachowujący się, ultra nisko stratny głośnik niskotonowy ze znaczną redukcją zniekształceń mechanicznych.

Stożki z włókna drzewnego
Lekkie stożki z włókna drzewnego głośników Callisto zostały zoptymalizowane do pracy w idealnej równowadze z wbudowanym wzmacniaczem. Dzięki temu głośniki niskotonowe są bardziej liniowe niż w podobnym, pasywnym systemie głośnikowym. Jest to możliwe, ponieważ mamy całkowitą kontrolę nad całym łańcuchem audio.

Dotykowe sterowanie głośnością
Panel dotykowy na obudowie głośnika Callisto pozwala kontrolować głośność za dotknięciem palca. Dołączony pilot zdalnego sterowania Bluetooth oraz pokrętło głośności Sound Hub również spełniają swoje zadanie. Niezależnie od Twojego wyboru, rzeczywista zmiana głośności odbywa się na samym końcu łańcucha sygnału.

Wzmacniacz klasy D
Wzmacniacz klasy D zastosowany w Callisto 6 C oparty jest na opatentowanej, najnowocześniejszej technologii z globalnym sprzężeniem zwrotnym oraz samooscylującą konstrukcją wybraną ze względu na jej muzyczne właściwości. Będąc w stanie dostarczyć 250 W na czas do 5 sekund, wzmacniacz oferuje wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić odpowiednio wysoki poziom ciśnienia akustycznego nawet przy skomplikowanych pasażach muzycznych lub potężnych eksplozjach w filmach akcji.

Specyfikacja techniczna:
- Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 37 - 30,000
- Maks. SPL [dB] 110
- Częstotliwość podziału [Hz] 2,600
- Rodzaj zwrotnicy Hybrid Full Active 24 bit DSP and Passive All Analogue
- Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik oferujący super częstotliwość, Ilość 1 x 17 x 45 mm
- Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik oferujący wysoką częstotliwośc, Ilość 1 x 29 mm
- Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik wyposażony w membranę dla wysokiej częstotliwości Kopułka
- Przetwornik niskotonowy 2 X 6½"
- Low frequency driver, Diaphragm type Membrana z włókna drewnianego
- Typ obudowy Bass Reflex
- Strojenie bass-reflexu [Hz] 40.0
- Maks. moc wzmacniacza [W RMS] 250
- Typ wzmacniacza Discrete Class D (Closed Loop, Self Oscillating)
- Burr Brown PCM1796 (Balanced output)
- Impedancja wejściowa [Ω] 5,000
- Wejścia ADC-in (RCA)
- Wejście bezprzewodowe Full 24 Bit / 96 kHz (No bit-loss attenuated)
- Maksymalna cfyrowa rozdzielczość [bitów/KHz] 24 / 96
- Sugerowana odległość od ściany [cm] 25 - 100
- Maks. zużycie energii [W] 325
- Standby Power Consumption [W] 1.2
- Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm] 1004 x 200 x 346
- Masa [kg] 22.6

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.