Definitive Technology Demand D15 - Raty 20x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Definitive Technology
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 7 699,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Definitive Technology Demand D15
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Kolumna podłogowa Definitive Technology Demand D15

Kolumny podłogowe Demand D15 zostały starannie zaprojektowane z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak wykonane z włókna węglowego membrany przetworników niskotonowych i tweetery z hartowanego aluminium. Rozwiązania te zapewniają niezrównany, wypełniający pomieszczenie dźwięk, płynną reprodukcję wysokich częstotliwości i precyzyjne obrazowanie, gwarantujące doskonałe wrażenia słuchowe.

W 2017 roku marka Definitive Technology wprowadziła na rynek serię Demand oferując trzy kolumny podstawkowe, które zostały ciepło przyjęte ze względu na wdzięczny design i bardzo dokładną reprodukcję dźwięku. Od tego czasu zajęliśmy się tworzeniem dwóch nowych kolumn wolnostojących i kolumny kanału centralnego zaprojektowanych w oparciu o zasady konstrukcyjne oryginalnych kolumn podstawkowych z serii Demand. Przy projektowaniu i rozwoju linii utrzymaliśmy ten sam wysoki poziom wykonania i jakości materiałów. Słuchacze docenią znane i sprawdzone technologie, w tym 20/20 Wave Alignment Lens, BDSS oraz Linear Response Waveguide. Jednak do nowych kolumn dodaliśmy również nowoczesne, podwójne przetworniki basowe z włókna węglowego i podwójne, pasywne radiatory boczne, które zapewniają najbardziej płynną, najdokładniejszą i najbogatszą reprodukcję dźwięku, znacznie przewyższającą możliwościami dowolną kolumnę głośnikową na rynku w tym przedziale cenowym. Kolumna kanału środkowego jest idealnym dopełnieniem nowej serii, dedykowanym dla miłośników kina domowego.

Wolnostojące kolumny głośnikowe D15 wyposażone zostały w 1-calowe przetworniki wysokotonowe z hartowaną aluminiową kopułką, które są przesunięte na bok i wykorzystują technologię 20/20 Wave Alignment Lens. Pozwoliło to na bardziej precyzyjne obrazowanie poprzez wyeliminowanie niepożądanej symetrycznej dyfrakcji z narożników przedniej przegrody, co zapewnia bardziej wyrafinowane i zrównoważone wrażenia. Opatentowana przez Definitive Technology technologia BDSSTM wykorzystywana w przetwornikach średnio-niskotonowych umożliwia większe wychylenie membrany i oferuje lepszą reprodukcję detali ze średniego zakresu częstotliwości oraz mocniejsze basy w porównaniu do konkurencyjnych przetworników o podobnej wielkości. Ponadto, Linear Response Waveguide rozszerza pasmo przenoszenia zarówno w osi, jak i poza nią, poprawiając dyspersję oraz zapewniając bardziej naturalne barwy i precyzyjniejsze obrazowanie w średnim zakresie tonów.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Definitive Technology objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.