Definitive Technology Demand D5C - Raty 20x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Definitive Technology
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 4 199,00 zł / szt.

Kolumna centralna Definitive Technology Demand D5C

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Kolumna centralna Definitive Technology Demand D5C

W 2017 roku marka Definitive Technology wprowadziła na rynek serię Demand oferując trzy kolumny podstawkowe, które zostały ciepło przyjęte ze względu na wdzięczny design i bardzo dokładną reprodukcję dźwięku. Od tego czasu zajęliśmy się tworzeniem dwóch nowych kolumn wolnostojących i kolumny kanału centralnego zaprojektowanych w oparciu o zasady konstrukcyjne oryginalnych kolumn podstawkowych z serii Demand. Przy projektowaniu i rozwoju linii utrzymaliśmy ten sam wysoki poziom wykonania i jakości materiałów. Słuchacze docenią znane i sprawdzone technologie, w tym 20/20 Wave Alignment Lens, BDSS oraz Linear Response Waveguide. Jednak do nowych kolumn dodaliśmy również nowoczesne, podwójne przetworniki basowe z włókna węglowego i podwójne, pasywne radiatory boczne, które zapewniają najbardziej płynną, najdokładniejszą i najbogatszą reprodukcję dźwięku, znacznie przewyższającą możliwościami dowolną kolumnę głośnikową na rynku w tym przedziale cenowym. Kolumna kanału środkowego jest idealnym dopełnieniem nowej serii, dedykowanym dla miłośników kina domowego.

Kolumna centralna D5C doskonale uzupełnia brzmienie podłogowych i podstawkowych kolumn głośnikowych z serii Demand, tworząc prawdziwie wciągające wrażenia kina domowego. Dwudrożna kolumna centralna wykorzystuje podwójne 5.25 calowe przetworniki średniotonowe i 1-calowy przetwornik wysokotonowy z hartowaną aluminiową kopułką, wspierane technologiami Wave Alignment oraz Linear Response Waveguide.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Definitive Technology objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.