Denon AH-D1200 - dostawa gratis

  • szt.
  • 499,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Denon AH-D1200

Słuchawki nauszne Denon AH-D1200

Nowe eleganckie modele słuchawek wokółusznych bazują na 50 letnim doświadczeniu w innowacyjności w dziedzinie techniki słuchawkowej, która gwarantuje wyjątkowy dźwięk zarówno w podróży jak i w domowym zaciszu. Wykonano je ze starannie wyselekcjonowanych gatunków prawdziwego drewna i metalu, z wykorzystaniem zastrzeżonych, autorskich technologii Denon,

Wyjątkowe wykończenie w brązowym, mosiężnym oraz białym kolorze uzupełnia bardziej tradycyjny, czarny design. Słuchawki AH-D1200 są idealnym towarzyszem w podróży, oferującym doskonały dźwięk gdziekolwiek jesteś. Nowoczesna konstrukcja idealnie sprawdzi się w czasie codziennych dojazdów do pracy, a nawet dłuższych podróży. Wytrzymałe materiały doskonale pasują do spektakularnego brzmienia – dzięki monochromatycznym, aluminiowym muszlom, wykończonym miękką skórą ekologiczną. Nauszniki wypełnione zostały specjalnie zaprojektowaną pianką 3D z pamięcią kształtu, która minimalizuje nacisk boczny, a zastosowane lekkie materiały pozwalają na słuchanie ulubionych utworów komfortowo przez dłuższy czas.

Wygoda użytkowania została uzyskana dzięki składanej konstrukcji oraz etui, dzięki którym słuchawki AH-D1200 oferują mobilność i są łatwe do przechowywania. Co więcej, możesz prowadzić rozmowy telefoniczne dzięki odłączanemu kablowi z wbudowanym mikrofonem, a pilot z trzema przyciskami umożliwi płynną regulację głośności oraz sterowanie odtwarzaną muzyką, zapewniając pełną kontrolę podczas przemieszczania się w ciągu dnia.

Warunki gwarancji: 
Słuchawki marki Denon objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-ot-door przez autoryzowany centralny serwis.