Denon AH-GC25W - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 099,00 zł 999,00 zł / szt.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Denon AH-GC25W

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Denon AH-GC25W

Nowy model wyposażony jest w Bluetooth aptX HD dla zapewnienia dźwięku w jakości lepszej niż CD oraz opcję bezpośredniego połączenia do komputera przez USB dla uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Moduł Bluetooth aptX HD zastosowany w słuchawkach AH-GC25W umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki do słuchawek z kompatybilnych urządzeń w wysokiej rozdzielczości, o jakości lepszej niż CD. Istnieje również możliwość bezpośredniego połączenia z komputerem przez złącze USB słuchawek.

Nowy model został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie. Wyposażono go w ergonomiczne poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu. Są one pokryte wysokiej jakości syntetyczną skórą, a wbudowane akumulatory zapewniają długi czas odsłuchu - do 30 godzin od pełnego naładowania.

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki Denon FreeEdge zapewniające ultraprecyzyjny, potężny dźwięk
- Bluetooth aptX HD zapewniający dźwięk o wysokiej rozdzielczości z kompatybilnych urządzeń, łączność przewodową oraz opcję audio USB.
- 30 godzinna żywotność baterii zapewnia nieprzerwaną pracę podczas długich podróży (przy użyciu Bluetooth)
- Konstrukcja nauszna z piankowymi nausznikami z pamięcią kształtu, obszytymi syntetyczną skórą dla zapewniania idealnego dopasowania i komfortu, nawet podczas długotrwałego słuchania
- Metalowy pałąk zapewnia wytrzymałość; dostępny w czarnym lub białym wykończeniu.

Warunki gwarancji: 
Słuchawki marki Denon objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.