Denon AVR-X1600H + Klipsch R-620F + R-52C + R-41M - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Denon
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
 • zest.
 • 7 194,00 zł 6 299,00 zł / zest.

Zestaw kina domowego: Denon AVR-X1600H + Klipsch R-620F + R-52C + R-41M

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zestaw kina domowego: Denon AVR-X1600H + Klipsch R-620F + R-52C + R-41M

 

Amplituner kina domowego Denon AVR-X1600H

Denon AVR-X1600H to podstawowy odbiornik AV, wyposażony w wiele funkcji dostępnych w droższych modelach tej firmy. Odbiornik AV ma konfigurację 7.2-kanałową i obsługuje wszystkie popularne formaty surround. Denon AVR-X1600H zawiera procesory Dolby Atmos, DTS: X i DTS Virtual: X dla najnowszych formatów obiektowych, które są używane podczas nagrywania coraz większej liczby filmów na BD. Miłą niespodzianką w odbiorniku AV tej klasy jest obecność systemu automatycznej kalibracji dźwięku przestrzennego Audyssey MultEQ XT, działającego z wykorzystaniem dołączonego zdalnego mikrofonu.

Wzmacniacze wszystkich kanałów odbiornika Denon AVR-X1600H są zbudowane na komponentach dyskretnych i zapewniają znaczny prąd wyjściowy, co pozwala na efektywną pracę z najbardziej zróżnicowaną akustyką. Do podłączenia głośników służą niezawodne zaciski śrubowe, dogodnie umieszczone w jednej linii na dole panelu przedniego.

Odbiornik AV jest wyposażony w pięć wejść HDMI (i kolejne dodatkowe na panelu przednim) oraz wyjście HDMI. W przypadku połączeń HDMI istnieją technologie, takie jak ARC (Audio Return Channel) i CEC. Obsługuje transmisję wideo 4K z szerokim zakresem dynamiki HDR i Dolby Vision.

Wśród innych danych wejściowych można zauważyć obecność wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM, który z pewnością spodoba się właścicielom odtwarzaczy winylowych. Denon AVR-X1600H ma również port USB do podłączania przenośnych nośników.

W amplitunerze AVR-X1600H firmy Denon wrażenia odsłuchowe w sieci są zapewniane przez łączność Ethernet i Wi-Fi, a Bluetooth zapewnia również bezpośrednie wyjście sygnału z przenośnych gadżetów. Odbiornik AV może być wykorzystywany jako część systemu bezprzewodowego HEOS ze sterowaniem za pomocą aplikacji lub przy użyciu liniowych wyjść analogowych.

Denon AVR-X1600H ma dynamiczny i zrównoważony dźwięk z mocnym, skupionym basie. Odbiornik AV będzie doskonałą bazą dla uniwersalnego systemu przeznaczonego do oglądania filmów oraz słuchania muzyki różnych gatunków.

Nowe funkcje HDMI oraz bezkompromisowe możliwości łączności
Nowe amplitunery AV z serii X Denona oferują obsługę nowego standardu eARC (enhanced Audio Return Channel), który dostarcza nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą pojedynczego kabla HDMI wykorzystując tryb ALLM (Auto Low Latency Mode) dla gier wideo. Dzięki obsłudze eARC, 4K Ultra HD i pełnej kompatybilności wszystkich portów HDMI z HDCP 2.3, amplitunery AV tej serii zapewniają bezproblemową łączność z najnowszymi telewizorami 4K i 8K następnej generacji, a także streamerami, konsolami do gier i innymi odtwarzaczami multimedialnymi. Treści audio z telewizora można przesłać do drugiej strefy, jak również do głównej strefy za pośrednictwem HDMI, korzystając z nowej funkcji dystrybucji dźwięku TV. Jakość treści wideo dostarczonej do telewizora lub projektora jest bezkompromisowa dzięki najnowszym technologiom wideo 4K, takim jak Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Amplitunery AV z serii X są również zgodne ze standardem HDCP 2.3, zapewniając kompatybilność z najnowszymi treściami chronionymi przed kopiowaniem.

Apple AirPlay 2 oraz dźwięk w wysokiej rozdzielczości
Nowe amplitunery AV są kompatybilne z Apple AirPlay 2, umożliwiając bezpośredni streaming Apple Music z urządzeń Apple. Każdy amplituner oferuje streaming muzyki online oraz port USB na przednim panelu, który zapewnia wygodne odtwarzanie dźwięku z formacie MP3 i plików w wysokiej rozdzielczości (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2,8 / 5,6 MHz). Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify, Deezer, Tidal i wieloma innymi, jest niezwykle prosta dzięki Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi poprzez platformę HEOS.

Intuicyjne sterowanie głosowe*
Amplitunery AV z linii Denon X-Series są kompatybilne z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri, co zapewnia wygodę sterowania głosowego. Użytkownicy mogą korzystać z Amazon Alexa do obsługi różnych poleceń, w tym do przełączania wejść dla różnych odtwarzaczy multimedialnych, podczas gdy Google Assistant i Apple's Siri mogą być używane do regulacji głośności, przechodzenia do następnego utworu i wielu innych. *Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

Wbudowana platforma muzyczna HEOS multi room
Dzięki wbudowanej platformie HEOS, amplitunery AV z serii X oferują bezprzewodowy streaming muzyki do kompatybilnych komponentów HEOS z popularnych serwisów streamingowych online, w tym Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, SoundCloud, Tidal i wielu innych. Również melomani mogą cieszyć się bezprzewodowo przesyłaną ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego połączonego pomieszczenia korzystając różnych źródeł streamingu. Dzięki nowej gamie amplitunerów AV serii X możesz również korzystać ze wszystkich kanałów w głównym pomieszczeniu i słuchać tej samej muzyki w drugiej strefie lub na podłączonym komponencie HEOS w innym pomieszczeniu.

Rewelacyjny konfigurator Denon Setup Assistant
Dzięki intuicyjnemu prowadzeniu użytkownika przez każdy etap procesu konfiguracji, wielokrotnie nagradzany program Denon Setup Assistant znacząco ułatwia podłączenie amplitunera AV z linii X-Series by móc cieszyć się doskonałą muzyką w kilka chwil po rozpakowaniu pudełka. Ponieważ każdy system kina domowego jest wyjątkowy, Denon korzysta z najwyższej klasy technologii kalibracji dźwięku Audyssey, która automatycznie wykonuje precyzyjne pomiary i optymalizuje ustawienia amplitunera, zapewniając najlepsze wrażenia dźwiękowe 3D dostosowane do indywidualnych właściwości akustycznych przestrzeni odsłuchowej.

Przyjazny dla instalatorów do niestandardowych zastosowań
Wyspecjalizowani instalatorzy AV docenią inteligentne funkcje amplitunerów linii X-Series, w tym obsługę funkcji Audio Select lub AirPlay OFF, dzięki czemu amplituner nie musi być widoczny na każdym urządzeniu z systemem iOS w całym domu. Aby najlepiej dostosować funkcjonalność systemu do wymagań klienta, instalatorzy mogą teraz przypisać to samo źródło wejściowe HDMI do wielu wejść i wybrać różne źródła dźwięku.

Specyfikacja Techniczna:

 • Liczba kanałów: 7.2
 • Moc wyjściowa: 80 W na kanał (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%), 145 W na kanał
 • Czułość/impedancja wejściowa: 200 mV / 47 kΩ (wejście liniowe)
 • Zakres częstotliwości: 10 Hz - 100 kHz (+ 1 dB, - 3 dB, tryb bezpośredni)
 • Impedancja: AC 4 - 16 Ohm lub 6 - 16 Ohm
 • HDMI: wejścia/wyjścia: 6/1
 • Tuner FM: 87,5 MHz - 108 MHz
 • Tuner AM: 522 kHz - 1611 kHz
 • Wbudowane dekodery (podstawowe): Dolby Atmos, DTS: X, DTS Neural: X, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
 • Wi-Fi, Bluetooth

Zestaw kolumn kina domowego 5.0: Klipsch R-620F + R-52C + R-41M

Kolumna podłogowa Klipsch R-620F

Specyfikacja Techniczna:
- Pasmo przenoszenia 38 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
- Skuteczność 96 dB @ 2.83 V/1 m
- Moc ciągła/szczytowa 100 W/400 W
- Impedancja znamionowa 8Ω
- Częstotliwość graniczna 2000 Hz
- Głośnik wysokotonowy 1” aluminiowy LTS, tuba Tractrix 90° x 90°
- Głośnik niskotonowy podwójne 6.5”, membrana IMG w kolorze miedzi
- Materiał obudowy MDF
- Typ obudowy bass-reflex, skierowane do tyłu porty Tractrix
- Wejścia pozłacane terminale głośnikowe
- Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 1017 x 240 x 386 mm
- Waga 18.6 kg

Kolumna centralna Klipsch R-52C

Specyfikacja Techniczna:
- Pasmo przenoszenia 89 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
- Skuteczność 95 dB @ 2.83 V/1 m
- Moc ciągła/szczytowa 100 W/400 W
- Impedancja znamionowa 8Ω
- Częstotliwość graniczna 1630 Hz
- Głośnik wysokotonowy 1” aluminiowy LTS, tuba Tractrix 90° x 90°
- Głośnik niskotonowy podwójne 5.25”, membrana IMG w kolorze miedzi
- Materiał obudowy MDF
- Typ obudowy zamknięta
- Wejścia pozłacane terminale głośnikowe
- Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 185 x 476 x 194 mm
- Waga 3.2 kg

Kolumna podstawkowa Klipsch R-41M

Specyfikacja Techniczna:
- Pasmo przenoszenia 68 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
- Skuteczność 90 dB @ 2.83 V/1 m
- Moc ciągła/szczytowa 50 W/200 W
- Impedancja znamionowa 8Ω
- Częstotliwość graniczna 1730 Hz
- Głośnik wysokotonowy 1” aluminiowy LTS, tuba Tractrix 90° x 90°
- Głośnik niskotonowy 4”, membrana IMG w kolorze miedzi
- Materiał obudowy MDF
- Typ obudowy bass-reflex, skierowane do tyłu porty
- Wejścia pozłacane terminale głośnikowe
- Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 287 x 146 x 200 mm
- Waga 3.2 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Sprzęt marki Klipsch objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.