Denon AVR-X2500H (czarny) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 995,00 zł 2 299,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego Denon AVR-X2500H (czarny)

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Amplituner kina domowego Denon AVR-X2500H

Przedstawiamy nowy sieciowy amplituner AV AVR-X2500H. Urządzenie dysponuje siedmioma wejściami HDMI z HDCP 2.2, pełnymi możliwościami strumieniowania materiału Hi-Res i obsługą Dolby Atmos, DTS-X i DTS Virtual: X. Wraz z obsługą głosową Amazon Alexa, nie można go nazwać "podstawowym urządzeniem" i jest prawdopodobnie jedynym wzmacniaczem AV jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować!

Urządzenie wyróżnia się wysokiej jakości dyskretnymi wzmacniaczami wysokoprądowymi we wszystkich 7 kanałach, dysponując przy tym mocą 150W na każdy z nich. Wzmacniacze są w stanie obsłużyć impedancję 4 Ohm, co pozwala na podłączenie dowolnych kolumn. Mocniejszy zasilacz zainstalowany w X2500H wpływa dodatkowo na wydajność, moc, dynamikę i lepsza kontrola podłączonych głośników.

Na wszystkich portach HDMI znajdziemy obsługę 4K / 60 Hz z pełnym HDCP 2.2. Rozdzielczość 4: 4: 4, HDR10 i BT.2020, kompatybilność z Dolby Vision i HLG to dodatkowa funkcjonalność. Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon i graficzny interfejs użytkownika Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume i Dynamic EQ ułatwią podłączenie całego systemu.

Przesyłaj strumieniowo najpopularniejsze usługi muzyczne - Spotify, TuneIn, Deezer i inne, oraz odtwarzaj dźwięk z plików bezstratnych w plikach WAV, FLAC, ALAC i DSD (2,8 / 5,6 MHz). Wbudowana bezprzewodowa technologia audio z wieloma pomieszczeniami HEOS pozwala na stworzenie rozbudowanego systemu multiroom. Denon AVR-X2500 H jest wyposażony w WiFi i Bluetooth, może być podłączony do każdej sieci dzięki pasmu 2,4 GHz, a także do najbardziej wydajnych sieci 5 GHz, oczywiście nie zabrakło możliwości wpięcia przy użyciu kabla LAN. 

Nowy amplituner oferuje obsługę wideo 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz BT.2020 pass-through dla zapewnienia wyjątkowej jakości obrazu, jasności oraz kontrastu. Użytkownicy mogą podłączyć swoje ulubione urządzenia multimedialne i wyprowadzić obraz nawet na dwa wyświetlacze jednocześnie, aby obsługiwać np. telewizor i projektor. 

Denon AVRX2500H posiada zintegrowany moduł Heos. Jest łatwo dostępny zarówno dla urządzeń iOS i Android. Wystarczy dodać więcej głośników bezprzewodowych Heos do sypialni, kuchni, łazienki i słuchać ulubionej muzyki przez AVRX2500H lub w dowolnym miejscu w domu na głośnikach Heos. 

AirPlay 2
Funkcja AirPlay 2 pozwala na strumieniowanie ścieżki dźwiękowej z popularnych serwisów strumieniowych lub z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV na urządzenie objęte aktualizacją. Poproś Siri, aby zagrał Twoją ulubioną piosenkę w wybranym pokoju, lub w całym domu. AirPlay 2 w stosunku do AirPlay pozwala na jednoczesne odtwarzanie muzyki na grupie urządzeń. Możesz kontrolować grupę bezpośrednio z aplikacji Apple Music i Home. Siri pozwala na sterowanie głośnością, przełączanie ścieżek oraz wyciszanie dźwięku. AirPlay 2 umożliwia obsługę dźwięku w wielu pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać zawartość do wielu głośników AirPlay 2 jednocześnie i poprawić buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynniejsze odtwarzanie. Aby korzystać z funkcji AirPlay 2, należy uaktualnić oprogramowanie urządzeń do najnowszej wersji.

Specyfikacja techniczna:
- Dyskretny 7-kanałowy wzmacniacz o mocy 150 watów na kanał (6 omów)
- Zintegrowana dwuzakresowa sieć WLAN (2,4 / 5 GHz) i Bluetooth
- Dolby Atmos 5.1.2, DTS: X 7.1
- Wejścia HDMI 7
- Wyjście HDMI 1
- Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM
- Wersja HDMI: 4K / 60Hz, HDCP 2.2, ARC, CEC, 4: 4: 4, HDR10, BT.2020, Dolby Vision, HLG
- Streaming (Spotify, Deezer, Napster, Netradio), z USB i serwera DLNA
- Radio internetowe, Spotify Connect, AirPlay2 (jako darmowa aktualizacja)
- Obsługiwane formaty plików: MP3, WMA, AAC, FLAC, ALAC, WAV, DSD
- eARC (jako darmowa aktualizacja)
- Integracja HEOS w trybie wielostrefowym
- Audyssey MultEQ-XT
- Audyssey LFC, Dynamic EQ, Dynamic Volume
- Sterowanie za pomocą pilota i aplikacji HEOS
- Tryb ECO Auto / Włącz / Wyłącz
- Airplay 2
- Bluetooth
- DLNA
- Asystent głosowy Amazon Alexa

Warunki gwarancji: 
Sprzęt marki Denon objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-ot-door przez autoryzowany centralny serwis.