Denon AVR-X2600H - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł.!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 995,00 zł 2 699,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego Denon AVR-X2600H

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Amplituner kina domowego Denon AVR-X2600H

Denon AVR-X2600H to 7.2-kanałowy amplituner AV 4K o wysokiej mocy. To rozwinięcie przystępnego modelu AVR-X1600H z dużo bardziej zaawansowanymi funkcjami. Ponadto ten odbiornik ma mocniejsze wzmacniacze i zasilacz, więc rozwija do 95 watów mocy na każdym z siedmiu kanałów w trybie nominalnym.

Odbiornik AVR-X2600H firmy Denon ma również dekodery do wszystkich wielokanałowych formatów zapisu dźwięku, w tym Dolby Atmos / DTS: X, a także DTS Virtual: X do generowania dźwięku 3D w systemach z konfiguracją 5.1. Odbiornik posiada system automatycznej kalibracji surround Audyssey MultEQ, który umożliwia precyzyjne dostrojenie otaczającej przestrzeni dźwiękowej w miejscu odsłuchu za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego. Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku we wszystkich kanałach Denon AVR-X2600H, zastosowano AK4490 EQ DAC.

Denon AVR-X2600H jest wyposażony w sześć wejść HDMI na panelu tylnym i jeden z przodu, a także dwa wejścia HDMI. Ta opcja, która wcześniej była dostępna tylko w modelach wyższej klasy, jest mile widziana. Obsługuje przełączanie sygnałów HDMI o rozdzielczości do 4K, w tym konwersję cyfrowego wideo o niższej rozdzielczości do Ultra HD, a także obsługę HDR i Dolby Vision. Dostępny jest kompletny zestaw wejść analogowych i cyfrowych, w tym do podłączenia gramofonu z wkładką MM.

Odbiornik AV zapewnia możliwość odtwarzania plików audio z USB i sieci (przez Ethernet i Wi-Fi), z obsługą 24-bit / 192 kHz PCM i DSD 2,8 / 5,6 MHz. Dostęp do popularnych serwisów internetowych i radia internetowego. Ma rownież możliwość włączenia do oryginalnego systemu HEOS multiroom. Dodatkową opcją wysłania sygnału do odbiornika AV jest wbudowany moduł Bluetooth, a także obsługa technologii bezprzewodowej nowej generacji AirPlay 2.

Nowe funkcje HDMI oraz bezkompromisowe możliwości łączności
Nowe amplitunery AV z serii X Denona oferują obsługę nowego standardu eARC (enhanced Audio Return Channel), który dostarcza nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą pojedynczego kabla HDMI wykorzystując tryb ALLM (Auto Low Latency Mode) dla gier wideo. Dzięki obsłudze eARC, 4K Ultra HD i pełnej kompatybilności wszystkich portów HDMI z HDCP 2.3, amplitunery AV tej serii zapewniają bezproblemową łączność z najnowszymi telewizorami 4K i 8K następnej generacji, a także streamerami, konsolami do gier i innymi odtwarzaczami multimedialnymi. Treści audio z telewizora można przesłać do drugiej strefy, jak również do głównej strefy za pośrednictwem HDMI, korzystając z nowej funkcji dystrybucji dźwięku TV. Jakość treści wideo dostarczonej do telewizora lub projektora jest bezkompromisowa dzięki najnowszym technologiom wideo 4K, takim jak Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Amplitunery AV z serii X są również zgodne ze standardem HDCP 2.3, zapewniając kompatybilność z najnowszymi treściami chronionymi przed kopiowaniem.

Apple AirPlay 2 oraz dźwięk w wysokiej rozdzielczości
Nowe amplitunery AV są kompatybilne z Apple AirPlay 2, umożliwiając bezpośredni streaming Apple Music z urządzeń Apple. Każdy amplituner oferuje streaming muzyki online oraz port USB na przednim panelu, który zapewnia wygodne odtwarzanie dźwięku z formacie MP3 i plików w wysokiej rozdzielczości (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2,8 / 5,6 MHz). Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify, Deezer, Tidal i wieloma innymi, jest niezwykle prosta dzięki Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi poprzez platformę HEOS.

Intuicyjne sterowanie głosowe*
Amplitunery AV z linii Denon X-Series są kompatybilne z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri, co zapewnia wygodę sterowania głosowego. Użytkownicy mogą korzystać z Amazon Alexa do obsługi różnych poleceń, w tym do przełączania wejść dla różnych odtwarzaczy multimedialnych, podczas gdy Google Assistant i Apple's Siri mogą być używane do regulacji głośności, przechodzenia do następnego utworu i wielu innych. *Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

Wbudowana platforma muzyczna HEOS multi room
Dzięki wbudowanej platformie HEOS, amplitunery AV z serii X oferują bezprzewodowy streaming muzyki do kompatybilnych komponentów HEOS z popularnych serwisów streamingowych online, w tym Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, SoundCloud, Tidal i wielu innych. Również melomani mogą cieszyć się bezprzewodowo przesyłaną ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego połączonego pomieszczenia korzystając różnych źródeł streamingu. Dzięki nowej gamie amplitunerów AV serii X możesz również korzystać ze wszystkich kanałów w głównym pomieszczeniu i słuchać tej samej muzyki w drugiej strefie lub na podłączonym komponencie HEOS w innym pomieszczeniu.

Rewelacyjny konfigurator Denon Setup Assistant
Dzięki intuicyjnemu prowadzeniu użytkownika przez każdy etap procesu konfiguracji, wielokrotnie nagradzany program Denon Setup Assistant znacząco ułatwia podłączenie amplitunera AV z linii X-Series by móc cieszyć się doskonałą muzyką w kilka chwil po rozpakowaniu pudełka. Ponieważ każdy system kina domowego jest wyjątkowy, Denon korzysta z najwyższej klasy technologii kalibracji dźwięku Audyssey, która automatycznie wykonuje precyzyjne pomiary i optymalizuje ustawienia amplitunera, zapewniając najlepsze wrażenia dźwiękowe 3D dostosowane do indywidualnych właściwości akustycznych przestrzeni odsłuchowej.

Przyjazny dla instalatorów do niestandardowych zastosowań
Wyspecjalizowani instalatorzy AV docenią inteligentne funkcje amplitunerów linii X-Series, w tym obsługę funkcji Audio Select lub AirPlay OFF, dzięki czemu amplituner nie musi być widoczny na każdym urządzeniu z systemem iOS w całym domu. Aby najlepiej dostosować funkcjonalność systemu do wymagań klienta, instalatorzy mogą teraz przypisać to samo źródło wejściowe HDMI do wielu wejść i wybrać różne źródła dźwięku.

Specyfikacja techniczna:
- Liczba kanałów 7.2
- Moc wyjściowa 80 W na kanał (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%), 150 W na kanał
- Czułość / impedancja wejściowa 200 mV / 47 kΩ (wejście liniowe)
- Zakres częstotliwości 10 Hz - 100 kHz (+ 1 dB, - 3 dB, tryb bezpośredni)
- Impedancja AC 4 - 16 Ohm lub 6 - 16 Ohm
- HDMI wejścia/wyjścia: 8/2
- Tuner FM 87,5 MHz - 108 MHz
- Tuner AM 522 kHz - 1611 kHz
- Wbudowane dekodery (podstawowe) Dolby Atmos, DTS: X, DTS Neural: X, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
- Wi-Fi, Bluetooth

Warunki gwarancji: 
Sprzęt marki Denon objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.