Denon RCDN-11 DAB (biały) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 2 499,00 zł / szt.

Amplituner CD Denon Ceol RCDN-11 DAB (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Amplituner CD Denon Ceol RCDN-11 DAB

Bazując na sukcesie poprzednich modeli CEOL, nowy CEOL N11 DAB dodaje tuner radiowy DAB+/DAB do imponującej gamy możliwości, w której zawierają się sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant, a także platforma HEOS Built-in do streamingu muzyki multi room. Podłącz do systemu głośniki Denon Home rozmieszczone w wielu pomieszczeniach i steruj całą swoją muzyką korzystając z aplikacji HEOS.

Wszechstronność sposobów odtwarzania dźwięku przez CEOL N11 DAB jest naprawdę imponująca. System jest w stanie streamować muzykę przez Wi-Fi, Ethernet, AirPlay 2, Bluetooth i port USB, więc możesz wybrać komputer, urządzenie mobilne, NAS (Network Attached Storage) lub Internet jako źródło muzyki.
Oprócz radia internetowego oraz muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music HD i Tidal, użytkownicy mogą również słuchać ulubionych utworów z cyfrowych stacji radiowych DAB+/DAB lub analogowego radia FM. Nie zapomnieliśmy także o fizycznych nośnikach, dlatego CEOL N11 DAB oferuje też wbudowany odtwarzacz CD.

Jak można się spodziewać po marce Denon i jego 110 letnim doświadczeniu w branży audio, CEOL N11 DAB oferuje prawdziwy dźwięk w jakości Hi-Fi. Potężny cyfrowy wzmacniacz klasy D wykorzystuje wbudowany cyfrowy korektor EQ, dostrojony w celu zoptymalizowania dźwięku z dwudrożnego zestawu głośnikowego Denon SC-N10. Te stylowe głośniki zostały zaprojektowane nie tylko po to by pasować systemu CEOL pod względem wyglądu, ale także w celu zapewnienia odpowiedniej jakości dźwięku. Każdy głośnik zawiera wysokiej klasy 12 centymetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 3 centymetrowy tweeter o wysokiej rozdzielczości dostarczające klarowny, wyważony dźwięk, zapewniając także doskonały balans tonalny.

Podobnie jak w przypadku poprzednich generacji CEOL, nowy CEOL N11 DAB oferuje najnowocześniejsze technologie dźwięku w niezwykle kompaktowej obudowie o zachwycającym wzornictwie. Podświetlany i dotykowy panel sterowania zdobi górny panel urządzenia, zapewniając intuicyjne, szybkie sterowanie bez zakłócania minimalistycznego stylu, a wyraźny wyświetlacz OLED dostarcza czytelne informacje o odtwarzaniu, widoczne nawet z drugiego końca przeciętnej wielkości pomieszczenia.

Kluczowe cechy:
- Odtwarzacz CD (WMA oraz MP3), tuner radia DAB+/DAB/FM, port USB
- Platforma HEOS Built-In multiroom do bezprzewodowego streamingu muzyki
- Bluetooth, Wi-Fi oraz AirPlay 2 do bezprzewodowego przesyłania muzyki z najpopularniejszych serwisów streamingowych
- Sterowanie głosowe Amazon Alexa oraz Google Assistant
- Dwa wejścia optyczne z przyjaznym dla telewizora wykrywaniem sygnału wejściowego do automatycznego włączania urządzenia po włączeniu telewizora
- Funkcja nauki IR by kontrolować system CEOL za pomocą pilota telewizora
- Odporna na zarysowania górna powierzchnia zapewnia nieskazitelny wygląd nawet po wielu latach użytkowania

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.