Denon DCD-50 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 799,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD Denon DCD-50

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Odtwarzacz CD Denon DCD-50

Denon DCD-50 to odtwarzacz CD, perfekcyjnie dopasowany wzorniczo do stereofonicznego wzmacniacza PMA-50. Cała seria została stworzona z myślą o wymagających użytkownikach Hi-Fi, poszukujących kompaktowej konstrukcji i wysokiej jakości, które spełnią ich oczekiwania estetyczne. Co więcej, DCD-50 umożliwia w pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału z DCD do PMA, dostarczając nieskazitelnie czysty dźwięk przy odtwarzaniu muzyki z ulubionej kolekcji płyt CD.
Inżynierowie producenta wykorzystali swoje bogate doświadczenie, aby stworzyć w pełni cyfrową serię Hi-Fi obdarzoną renomowaną jakością dźwięku Denon i zmieścić ją w kompaktowych rozmiarach. DCD-50 wyposażony jest w napęd CD z eleganckim wejściem szczelinowym, przystosowany do odtwarzania płyt audio CD i plików MP3 / WMA. Sygnał cyfrowy jest dokładnie ekranowany i przesyłany do koaksjalnego wyjścia cyfrowego, pozwalającego na połączenie z doskonałym partnerem – PMA 50. Po podłączeniu, pełne cyfrowe przetwarzanie sygnału, jak również oryginalne technologie dźwiękowe Denon we wzmacniaczu, takie jak Advanced AL32 Processing i konstrukcja zegara głównego DAC radykalnie poprawiają jakość odsłuchu. DCD-50 nie musi współpracować z PMA-50 lub innym wzmacniaczem z wejściem cyfrowym. Jest wyposażony w precyzyjny 32bit / 192kHz przetwornik D/A i może być podłączony do dowolnego standardowego wzmacniacza z regularnym analogowym wejściem audio.
Stylowa i elegancka obudowa kompaktowa o luksusowym wykończeniu z matowego aluminium z jasnymi akcentami i matową czarną powierzchnią. Jest zaprojektowany, aby zmieścić się dosłownie wszędzie, w domu i biurze na biurku jak również w domowym studio. Z automatycznie obracanym obrazem na wyświetlaczu OLED, może być umieszczony poziomo, jak i pionowo, wciąż odtwarzając płyty w doskonałej jakości. Zdejmowane nóżki i nakrętki pozwalają na zmianę konfiguracji w mgnieniu oka. Dla pełnego komfortu, w pełni ergonomiczny pilot zdalnego sterowania obsłuży również PMA-50.
Dzięki doskonałemu połączeniu DCD-50 z PMA-50, współcześni entuzjaści Hi-Fi są w stanie odtworzyć wszystkie ze swoich lokalnych bibliotek muzycznych, bez względu na to, czy są one przechowywane na dysku CD, w komputerze, na smartfonie lub innych zewnętrznych urządzeniach, wyposażonych w analogowe lub cyfrowe wyjście. Dzięki podłączeniu PMA przez USB-B do komputera PC lub Mac melomani mogą korzystać z dźwięku o znakomitej wierności, z najnowszych źródeł o wysokiej rozdzielczości, odtwarzając ścieżki audio PCM i DSD.

Specyfikacja techniczna:
- Wysokiej jakości transport CD / odtwarzacz, najlepiej dopasowany do DENON PMA-50
- Mechanizm CD z wejściem szczelinowym; odtwarzanie audio CD oraz MP3 / WMA
- Cyfrowe wyjście koaksialne
- 32-bit / 192 kHz przetwornik C / A z wyjściem analogowym (RCA)
- Ustawienie poziome lub pionowe
- Kontrastowy wyświetlacz OLED obraca się automatycznie z pozycji poziomej lub pionowej urządzenia
- Pilot zdalnego sterowania do obsługi DCD-50 i PMA-50

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.